Skocz do zawartości
IGNOROWANY

montaż dodatkowego wzmacniacza


daniel119988

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich mam problem zamontowałem sobie dodatkowy wzmacniacz  + subwoofer i rozładowywuje mi akumulator 

fabryczne radio bang of sen  dodam że nie działają w nim wyjścia głośnikowe subwoofera i przednich głośników w drzwiach wszystko zakodowane i zero błędów 

dlatego tez zamontowałem dodatkowy wzmacniacz podłączyłem go standardowo plus z akumulatora z bezpiecznikiem , masa do karoserii  a remote pod głośnik od wzmacniacza bang of sen żeby uruchomił się razem z fabrycznym radiem 

jako ze nie ma fabrycznie wyjścia na czinch  to podłączyłem sygnał z głośników tylnich w drzwiach z bang of sen poprzez  high input wejściem wysokiego sygnału w dodatkowym wzmacniaczu

jeszcze jedna dodatkowa informacja nawet na odpalonym samochodzie jak ustawi się więcej basu i wezmę głośniej to rozłącza mi subwoofer napięcie na wzmacniaczu nie spada trzyma wartość lecz na wyjściu głośnikowym zanika napięcie powiedźcie jakie informacje podać abyście mogli pomóc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, daniel119988 napisał:

remote pod głośnik od wzmacniacza bang of sen żeby uruchomił się razem z fabrycznym radiem 

Remote powinno być na + po zapłonie.

W wiązce do wzmacniacza b&o powinien taki być.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kolego a wiesz może co jest przyczyną ze przy głośnej muzyce wzmacniacz traci napięcie na subwoofer czy kondensator  pomoże w tym przypadku wzmacniacz stage A6004  4x60w  subwoofer hinfonic brutus min rms 400 max rms 800  ale pod subwooferem z b&o te same objawy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz możliwość to podłącz masę wzmacniacza do minusa w akumulatorze. Zakładam, że przewody zasilające są o rozsądnym przekroju.

Edytowane przez Ninja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przekrój jest dobry gruby przewód masę miałem już bezpośrednio z ako ale nie pomaga  zastanawiam się czy przez ten sygnał high input tak się nie dzieje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...