Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wywalenie środkowego tłumika


viktorion

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 
Planuję wywalić środkowy tłumik i zamontować coś takiego:
 

Tlumik-sportowy-przelotowy-63mm-TurboWor
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 169 zł - Tłumik sportowy przelotowy 63mm TurboWorks poler (7880470093). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!


czy zda to egzamin? czy może macie jakieś inne propozycje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze byś podal więcej danych aby nie wrożyć z fusów? Jaki silnik, ośka czy quattro?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie dane są w moim profilu zaraz obok postu, ale przepiszę:
Silnik 1.8T 163 KM
Napęd na przód. 

 

Ogólnie chodzi mi o zyskanie minimalnie lepszego odgłosu silnika, żeby nie darł ryja jak Civic z przerdzewiałym tłumikiem tylko delikatnie nabrał bassowego pomruku. Jest to możliwe przy tym środkowym przelotowym tłumiku?

Edytowane przez viktorion
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie po wywaleniu środka i wstawieniu strumienicy  właśnie był dźwięk jak jakiejś hondy 1.4 z pustym wydechem, dopiero wywalenie kata zmieniło dźwięk na dużo ładniejszy.   Jak nie chcesz żeby był głośniejszy to wywal kata a zostaw tłumik środkowy, wtedy jest tylko delikatniej głośniejszy ale za to bardziej basowy dźwięk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, michalek510 napisał:

U mnie po wywaleniu środka i wstawieniu strumienicy  właśnie był dźwięk jak jakiejś hondy 1.4 z pustym wydechem, dopiero wywalenie kata zmieniło dźwięk na dużo ładniejszy.   Jak nie chcesz żeby był głośniejszy to wywal kata a zostaw tłumik środkowy, wtedy jest tylko delikatniej głośniejszy ale za to bardziej basowy dźwięk.

Tylko czy wywalenie kata i włożenie kata sportowego doda coś do dźwięku? nie chcę włożyć pustej rury mimo że pierwotnie był taki plan, ale z tyłu głowy mam różne wyjazdy za granicę typu Holandia, Niemcy, a tam się nie patyczkują jak złapią takiego bez kata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...