Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wysoka temperatura + nie działające wentylatory


DariuszKaron

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem od jakiegoś czasu związany z temperaturą. Od razu mówię że został wymieniony dolny czujnik temperatury oraz cały termostat ale też zmieniłem korek wlewu do zbiornika płynu chłodzącego co też podobno może mieć swój udział. Dzisiaj na dłuższej trasie (156km) temperatura skakała do niemal 130 stopni w momencie gdy samochód stał np. W korku czy też poruszał się bardzo powoli, pomagało jedynie puszczanie nagrzewania na full żeby odebrać trochę tego ciepła z układu, raz się zagotowal, przy szybszej jeździe można było też włączyć klime nawet bo temperatura była idealnie na 90 stopniach. Zauważyłem też że wentylatory nie pracują tak jak powinny, włączają się od razu po zgaszeniu silnika, nie pracują tak jak powinny po odpaleniu, bezpieczniki sprawne. Pomóżcie bo już nie wiem co to może być, diagnoza interfejsem nic większego nie wniosła jeśli chodzi o błędy związane z układem chłodzenia czy coś takiego ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co nie słyszałem ich pracy podczas jazdy bo zapewne jakby się włączyły to coś by się działo z tą temperaturą ale dlaczego jak już się szybciej jedzie to twardo trzyma 90 stopni... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...