Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana czujnika światła stopu


piotrcar

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie teraz ja.

Zmieniłem ten czujnik zgodnie ze schematem.
I lipa. nie dość że świeci ESP to i jeszcze ABS a jeszcze to że lampy boczne też świecą cały czas(Światła stop) a górny nie.

I co teraz? Czy wykasowanie błędu pomoże? Co robić?

Edytowane przez Goldenu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie sytuacja wygląda w ten sposób, że zapala się błąd spalonego 3 światła stopu, fizycznie nie świeci, zaraz błąd znika i światło świeci, 10 min spokój i zaraz sytuacja się powtarza i tak w kółko - czujnik czy światło do wymiany,? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A komp co pokazuje?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

A komp co pokazuje?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Zieluu napisał:

u mnie sytuacja wygląda w ten sposób, że zapala się błąd spalonego 3 światła stopu, fizycznie nie świeci, zaraz błąd znika i światło świeci, 10 min spokój i zaraz sytuacja się powtarza i tak w kółko - czujnik czy światło do wymiany,? :)

Wyglada bardziej na problem z okablowaniem badz samym trzecim swiatlem, bo przy umierajacym czujniku zadne swiatlo stop sie nie swieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro podepne kompa i zobaczymy czy coś pokaże. Tak mi się też wydaje, obstawiam jakiś błąd z wiązka, ale myślałem że może któryś miał podobną sytuację, szybciej wymienić czujnik niż wydzierac tapicerke zwłaszcza na mrozie :-)

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglada bardziej na problem z okablowaniem badz samym trzecim swiatlem, bo przy umierajacym czujniku zadne swiatlo stop sie nie swieci.


To mnie pocieszyłeś... Dziś wymieniłem żarówkę w lewej lampie i podczas sprawdzania czy wszystko świeci tak wdusiłem podał od stopu, że aż odskoczył. Później jak jechałem do znajomego wyrzuciło błąd esp i sądziłem że to coś innego. Sprawdziłem na kompie a tu błąd czujnika. Tylko o tyle dziwna sprawa, że trzecie światło stop działa a w lampach nie.

Czy ktoś tak miał?


Wydziergane z Mi 5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.01.2017 o 19:34, Zieluu napisał:

Jutro podepne kompa i zobaczymy czy coś pokaże. Tak mi się też wydaje, obstawiam jakiś błąd z wiązka, ale myślałem że może któryś miał podobną sytuację, szybciej wymienić czujnik niż wydzierac tapicerke zwłaszcza na mrozie :-)

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
 

Temat rozwiązany - wymieniłem światło stopu i bangla wszystko :good::) Stare światło po odblokowaniu szyny mocującej, rozpadło się na jakieś 7 części... Uszczelke ledwo dotknąłem to się sypała jak siano. Założyłem nówke światło i siadło elegancko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytałem i nie ma zmęczę  temat 

Problem taki Brak lewego światła stop żarówki sprawdzone napięcie nie ma drugi problem brak świateł cofania i brak podświetlenia tablicy zrobiłem obejście i podałem inaczej prąd na podświetlenie tablicy i świeci ale na kablu na którym powinien zasilać rejestrację nie ma prądu nie wychodzi z modułu pytanie może to być wina modułu świateł  miał ktoś taki problem  

Zaznaczę to Kombi mam dwie audiczki :D 

Edytowane przez Kamil199404
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, po podłączeniu do komputera wywaliło, błąd czujnika stopu.

Nie wymieniałem bo nie było objawów.

Ostatnio czasami po odpaleniu od razu, czasami po naciśnięciu kilkukrotnie hamulca zapala mi się ESP i się dezaktywuje.

Czujnik do wymiany i będzie wszystko ok? 

Czy ten z poniższego linka zatrybi?

https://allegro.pl/wlacznik-swiatel-stop-kw-audi-a3-a4-b6-b7-a6-c5-i7435377849.html

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czujnik masz do wymiany. Te czujniki kupuje sie w oryginale za te same pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.08.2018 o 07:48, turzol napisał:

Czujnik masz do wymiany. Te czujniki kupuje sie w oryginale za te same pieniądze.

Faktycznie, w serwisie 61.20zł brutto. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpiołem vdsc-lite ale nie mogę znaleźć w silnik-bloki pomiarowe-grupa 006 testu hamulców, Podpowiedzcie gdzie tego szukać?

image.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy czujnik sprzęgła miał także kilka rewizji?

7H0 927 189 czy 8E0 927 189

Wg moich info 7H0 927 189 jest nowszy od 8E0 927 189. Czy to jest ostatnia najlepsza wersja i jest w pełni kompatybilna z poprzednią? Czy podczas montażu można to zrobić coś źle jak z pierwszymi czujnikami świateł stop? Jaka firmę wybrać (FAE nie ma w intercarsie)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...