Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A5 Sportback Biały Ibis


A5Radek

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

przedstawiam swoją A5-tkę w wersji Sportback z silnikiem 2.0@150PS zwaną też 35TFSI. 

Wersja entry level - Sport plus kilka dodatków typu czujniki parkowania, kamera, b&o. Jak dla mnie bomba. 

W przyszłości pewnie pomyślę nad zmianą felg letnich.

Podczas odbioru, jeszcze w maju:

IMG_2300-a4.jpg

IMG_2271-a4.jpg

IMG_2285-a4.jpg

IMG_2310-a4.jpg

Pamiątka z salonu:

IMG_2345-a4.jpg

 

W między czasie miałem okazję zrobić już kilka zdjęć w ciekawym otoczeniu :)

T3R_4191m-a4.jpg

T3R_4155m-a4.jpg

T3R_4217m-a4.jpg

T3R_4212m-a4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

całkiem ładne, ale brakuje moim zdaniem S-line z zewnątrz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, dzięki. Zdjęć pewnie jeszcze trochę dorobię.

A jeśli chodzi o s-line to długa historia. Z jednej strony jest tańszy od wersji sport więc jest pakowany do większości konfigów. Z drugiej strony sport ma jeszcze jakieś drobiazgi, które są dublowane w pakietach. W końcu wybrałem sport, bo podobał mi się przedni zderzak przypominający a5 b8.5. Z tyłu to co innego ale nie można mieć wszystkiego.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna tylko że te 150KM nie jedzie ?

Chyba że więcej nie potrzebujesz to jak najbardziej rozumiem :) optymalne jest 252 ps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.07.2019 o 10:29, Kamyk napisał:

śliczne bydlę !!!!

:)

W dniu 29.07.2019 o 14:08, Bristol napisał:

Ładna tylko że te 150KM nie jedzie ?

Chyba że więcej nie potrzebujesz to jak najbardziej rozumiem :) optymalne jest 252 ps

No pewnie, że przydałoby się więcej  ;) a jeszcze lepiej gdyby był elektryczny, ale na razie musi wystarczyć :)

Poza tym - po gwarancji być może da się coś z tym zrobić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku wpadły nowe koła - Veemann VM1 (19x9  ET25) + Michelin PS 4 255/35/19  : )

Dosyć trudno jest dobrać felgi do A5, tak aby bez dystansów nie były schowane w nadkola tak jak oryginalne 8.5ET29. W końcu się udało i koła zdecydowanie lepiej się wpasowały. Kilka zdjęć:

 

 

 

Galczynski_com-A5-GP-5442.jpg

Galczynski_com-A5-GP-5443.jpg

Galczynski_com-A5-GP-5454.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny wzór. Dobrze pasuje do tej budy choć ja bym tu widział felgi 1 cal większe i zawieszenie conajmniej 40 mm niższe :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Michu1996 napisał:

Jakieś modyfikacje w planach ? 

Projektorki dodałem ;)

 

44 minuty temu, kamelus_ napisał:

Fajny wzór. Dobrze pasuje do tej budy choć ja bym tu widział felgi 1 cal większe i zawieszenie conajmniej 40 mm niższe :decayed:

Być może kiedyś, na razie do codziennej jazdy musi wystarczyć

20200720_204155_resized.jpg

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbliża się sezon letni, w planach wymiana letnich felg na inny wzór. Gdyby ktoś szukał 19" to mam na sprzedaż Veemann VM1, dedykowane do A5 (9J et 25). Chyba pasują też do A4 ale z tym ET to już dla odważnych. A poniżej kilka zdjęć:

T3S-Galczynski_com-A5-8796.jpgT3S-Galczynski_com-A5-8855.jpgA5Radek_Gassy-1200.jpg

T3S-Galczynski_com-A5-8820.jpg

Edytowane przez A5Radek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, A5Radek napisał:

Zbliża się sezon letni, w planach wymiana letnich felg na inny wzór. Gdyby ktoś szukał 19" to mam na sprzedaż Veemann VM1, dedykowane do A5 (9J et 25). Chyba pasują też do A4 ale z tym ET to już dla odważnych. A poniżej kilka zdjęć:

T3S-Galczynski_com-A5-8796.jpgT3S-Galczynski_com-A5-8855.jpgA5Radek_Gassy-1200.jpg

T3S-Galczynski_com-A5-8820.jpg

Będzie 20`?:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie 19" muszą wystarczyć. Ale za to dobierałem ET felg (Japan Racing daje taką możliwość). Wybrałem JR37 19x9,5 ET27 powinno wyglądać zgrabnie. Co do modyfikacji, to rozważałem, ale na razie wygrał zdrowy rozsądek: słabe drogi w okolicy, mam jeszcze niezłe i świeże opony, no i musiałbym podnieść moc - to w planach. Drogi też mają poprawić więc może w przyszłości. A wysokość jak na fabryczne zawieszenie nie jest zła, ale będę badał temat ile można zejść bezpiecznie  ;) Podoba mi się taki setup:

80-quattrings_jan20_18_94ab0cd2e5d3574ec

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.03.2021 o 15:02, A5Radek napisał:

Na razie 19" muszą wystarczyć. Ale za to dobierałem ET felg (Japan Racing daje taką możliwość). Wybrałem JR37 19x9,5 ET27 powinno wyglądać zgrabnie. Co do modyfikacji, to rozważałem, ale na razie wygrał zdrowy rozsądek: słabe drogi w okolicy, mam jeszcze niezłe i świeże opony, no i musiałbym podnieść moc - to w planach. Drogi też mają poprawić więc może w przyszłości. A wysokość jak na fabryczne zawieszenie nie jest zła, ale będę badał temat ile można zejść bezpiecznie  ;) Podoba mi się taki setup:

80-quattrings_jan20_18_94ab0cd2e5d3574ec

 

Setup widoczny na zdjęciu dobrze by pasował :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...