Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Komplet głośników A4 B5


Jackuu1

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry. Witam wszystkich. Potrzebuje informacji na temat zestawu głośników do A4 B5 Avant. Chodzi mi dokładnie oto czy można i przede wszystkim gdzie kupić cały kompletny zestaw czy tez muszę osobno kupować n przód i tyl. Pozdrawiam Jacek 

 

 

*Pierwsze to należy się przywitać w odpowiednim dziale, a potem szukać pomocy.->Nowicjusz
Zapraszam również tu ->Regulamin
Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Moje Audi - W tym dziale możesz pochwalić się swoim autem." - temat przeniesiony

*Proszę uzupełnić profil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepne się pod temat. 

Mam avanta po II lifcie. Ktoś kiedyś coś majstrował z audio (pozostało zasilanie wzmacniacza/skrzyni basowej, kable chinch do tegoż samego, jakieś w miarę fajne radio Sony. Ale do rzeczy... Na dzień dzisiejszy gra to dramatycznie. Nie wiem co za głośniki siedzą w boczkach, ale kompletnie nie mają niskich tonów. W większości albo basów nie ma, albo słychać jedynie pierdzenie... W bagazniku, w lewym boczku znalazłem dziwną okrągłą wtyczkę. Nie wiem czy to od zmieniarki czy jakiegoś subwoofera....

Do rzeczy... Jak dowiedzieć się jaki zestaw audio siedział w tym aucie fabrycznie?

Druga rzecz: czy szukać oryginalnego bose i zakładać czy może lepszym wyjściem byłoby poskładanie jakiegoś fajnego zestawu na nowych komponentach?

Jako wyznacznik mogę powiedzieć że miałem a3 8p z oryginalnym radiem concert, 4 głośnikami+wysokotonowki i subwooferem w bagażniku(nie bose) i gralo to akceptowalnie.

Czego więc szukać aby uzyskać wynik przynajmniej podobny, a chętnie lepszy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.10.2019 o 01:07, gabby87 napisał:

Do rzeczy... Jak dowiedzieć się jaki zestaw audio siedział w tym aucie fabrycznie?

Najłatwiej rozkodować z wlepy w bagażniku. Jeśli fabrycznie kiedyś tam była Nokia lub Bose, będzie to odzwierciedlone w kodach.

W dniu 2.10.2019 o 01:07, gabby87 napisał:

Druga rzecz: czy szukać oryginalnego bose i zakładać czy może lepszym wyjściem byłoby poskładanie jakiegoś fajnego zestawu na nowych komponentach?

Zobacz, twoje auto ma już 20 lat - kupisz używane Bose , zamontujesz i później będzie płacz że znowu pierdzi, albo nie gra czysto z racji wieku, a hajs poszedł...

Jak już było coś kombinowane, nie masz ani ori radia ani wiązek, najlepiej i najwygodniej będzie kupić nowe sensowne głośniki i zamontować wszystko jak trzeba.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...