Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Głośniki na przód zamiast ori


LizakB5

Rekomendowane odpowiedzi

Tak wiem - temat wałkowany milion razy ale szczerze? Nigdzie nie znalazłem zadowalającej odpowiedzi. Mianowicie - jestem w posiadaniu S4 B5 z 99roku. Mam oryginalne nagłośnienie bez systemu BOSE. Dodatkowo auto wyjechało z fabryki bez fabrycznego radia. Oznacza to, że oryginalnie nie mam wzmaka itd. Jak sprowadziłem eSke, siedziało w niej jakieś radio Pioneer, głośniczki wszystkie grały przód + tył. Po pewnym czasie zakupiłem konsole 2din wraz z radiem Symphony. Tutaj zaczęła się zabawa bo podpinając głośniki pod te radio odzywał się tylko przód. Do tylnych głośników musiałem podpinać wzmaka itd, zabawy było pełno ale podsumowując udało mi się odpalić wszystkie głośniki. Auto ma 20 lat, rok temu zmieniłem głośnik w przodzie od strony pasażera(membrana była pęknięta i głośnik charczał), kupiłem oczywiście oryginalny używany głośnik. Niedawno zaczął mi charczeć głośnik od strony kierowcy, rozebrałem boczek no i to samo co z drugiej strony - pęknięta membrana. Pomyslałem, że zakupie jakieś nowe głośniki bo z tymi starymi, używanymi 20 letnimi głośnikami po krótkim czasie dalej będzie to samo i ta membrana dalej pęknie... 

Teraz moje pytanie tyczy się np. tych głośników: https://allegro.pl/oferta/pioneer-glosniki-audi-a4-b5-drzwi-przod-dystanse-7854296789 
Widzę, że ludzie kupują ale nie mogę znaleźć sensownej opinii. 
Tak wiem, mam S4 B5 i szukam "budżetowego" rozwiązania jeśli chodzi o audio. Czemu tak? Nie zależy mi kompletnie na audio, chce żeby czasami sobie posłuchać w miarę czysto muzyki, bez charczenia itd. Oczekuje czystego dźwięku, zbliżonego do oryginału. Dodatkowo dodam - drzwi nie mam wygłuszonych. Mam zamiar wygłuszyć i dokupić do tego głośniki NOWE niż kupić głośniki za 300zł i nie wygłuszać drzwi. Wygłuszałem drzwi już w kilku samochodach i wiem ile wygłuszenie daje... 
Także podsumowując - szukam głośników 13tek, które po wygłuszeniu drzwi dadzą zadowalający efekt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym forum znaleźć odpowiedź na temat audio graniczy z cudem. Ja szukając głośników, szukałem opinii o danych głośnikach w google.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...