Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przekładka b7 anglik z b6 Europa


kamykprzemek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Jako że silnik w mojej b6 padł i nie opłaca się go naprawiać znalazłem na internecie b7 za nieduże pieniądze ale jest anglikiem zarejestrowanym w Polsce. Jest ktoś w stanie mi pomóc jak przełożyć kierownicę na lewą stronę i jak wygląda sytuacja prawna? Co dalej z takim autem? Kusi mnie ponieważ myślę że z mojej b6 cały środek bym miał gotowy do przełożenia 

IMG_20190421_164723.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupujesz anglika, wyciągasz co potrzebujesz, wrzucasz swój silnik i złomujesz. Bez silnika nie przyjmą Ci. B7 ma inną elektrykę i elektronikę.

Skoro masz 2,5 w V6, to kup anglika albo po strzale AVF Q i masz kompletnego dawcę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, george napisał:

Kupujesz anglika, wyciągasz co potrzebujesz, wrzucasz swój silnik i złomujesz. Bez silnika nie przyjmą Ci. B7 ma inną elektrykę i elektronikę.

Skoro masz 2,5 w V6, to kup anglika albo po strzale AVF Q i masz kompletnego dawcę.

Chodzi mi o to że w tej b6 rdza już jest A tamta b7 jest w bardzo dobrym stanie. Czym jakbym ja kupił i chciałbym przełożyć środek z mojej b6 to czy jest taka możliwość? Podobno taka sama jest w środku b6 i b7 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim musisz mieć wiązkę od wersji EU. Niech potwierdzi ktoś bieglejszy w temacie czy są jeszcze inne przeciwwskazania oprócz brakującej wiązki. 

Koszt robocizny to jakieś 2,5-3 k PLN. Licz się z tym, że przy sprzedaży musisz poinformować o przekładce. W przypadku zatajenia tego faktu sprawa jest z góry wygrana d gdyby nowy właściciel chciał zwrot pieniędzy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałby kupić audi A4 B6 1.8T z bex quattro anglika i przerzucić silnik skrzynie i napęd do a4 b6 1.8t avj. Czy to jest możliwe jakie są komplikacje możne ktoś to robił i może pomóc??? I czy quattro i wał od sedana pasują do kombi..

Pozdrawiam..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.08.2019 o 16:16, paolo555 napisał:

Chciałby kupić audi A4 B6 1.8T z bex quattro anglika i przerzucić silnik skrzynie i napęd do a4 b6 1.8t avj. Czy to jest możliwe jakie są komplikacje możne ktoś to robił i może pomóc??? I czy quattro i wał od sedana pasują do kombi..

Pozdrawiam..

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.08.2019 o 23:31, george napisał:

To by było z quattro na quattro.  Czy jest możliwe??

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@paolo555 jeżeli przerzucasz silnik, skrzynię, dyfer  to zagada. Wał też powinien podejść z sedana - ten sam rozstaw osi. Przełóż heble z BEXa - są większe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...