Nowicjusz - wątek powitalny

Hugo

Witam serdecznie w klubie :a4fan: Mam nadzieję, że znajdziesz informacje jakich szukasz i forum będzie pomocne. Pozdrawiam :hi:

• Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• Cuber

• PABLO

• wrclaguna

• Wihajster

19996

Top użytkownicy w tym temacie

,,,

Cześć wszystkim. Zaczynam dziś swoją przygodę z forum. Jestem Rafał i jestem przed zakupem audi a4. Chciałem zasięgnąć kilku porad. Mam nadzieję, że znajdę tu cenne informacje przydatne przy zakupie samochodu tej marki

Cześć
Jestem Maciek, jeżdżę b7 z 2006r które jakoś tam się staram modyfikować :D
Forum przeglądam od dłuższego czasu, ale dopiero niedawno postanowiłem założyc konto.

,,,

Cześć, nazywam się Tomek i nie mam jeszcze (prawdopodobnie) Audi:P miałem Accorda Vi ale sprzedałem 2 tygodnie temu i rozglądam się za czterema kołami z przodu;) Mam nadzieję, że wszystko pójdzie dobrze i nie kupię padaki:D

Tomek

,,,

Siemka, jestem Kacper (tak wiem, nick to ja mam mega kreatywny) i jestem od roku dumnym właścicielem mojego pierwszego samochodu czyli A4 B5 w sedanie, przód napęd z 150km produkowanymi przez cudnie brzmiące 1.8t ANB ❤️

Edytowane przez Katsper

,,,

Cześć, mam na imię Jerzy i od roku jestem szczęśliwym posiadaczem Audi S4 B7 2.0 FSI

Założyłem tu konto bo mam pewien problem, założyłem już temat poniżej wrzucam link:

Pozdrawiam!

,,,

Hejka, mam na imię Mateusz od dwóch lat posiadacz a4 b8 . Witam wszystkich fanów, liczę, że znajdę kogoś z opolskiego kto pomoże trochę ulepszyć moja czarną. pozdrawiam

,,,

Dzień Dobry Wszystkim posiadaczom pojazdów z logiem czterech obręczy :D . Jestem posiadaczem Audi A4 B6 2002r avant, coś próbuję kopać, grzebać  z różnym skutkiem lecz cały czas są próby, jeśli jest Ktoś z okolic zapraszam do kontaktu chętnie podzielę się swoją wiedzą oraz skorzystam z Waszej!

Pozdrawiam Mateusz!