Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie wtryskiwacze gazowe?


Robert Romaniuk Roman

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Posiadam 1.8T po programie na 220km, potrzebuję zmienić wtryskiwacze gazowe na mocniejsze z przystosowanie już pod moc rzędu około 280 km. Osobiście pod uwagę brałem 

WWW.PHJACUS.PL

Sklep internetowy części LPG. Ekspresowa wysyłka, najniższe ceny! Bogata oferta części do samochodowych instalacji gazowych LPG. W ofercie posiadamy reduktory, parowniki, listwy wtryskowe, wtryski sekwencyjne...

 oraz

WWW.PHJACUS.PL

Sklep internetowy części LPG. Ekspresowa wysyłka, najniższe ceny! Bogata oferta części do samochodowych instalacji gazowych LPG. W ofercie posiadamy reduktory, parowniki, listwy wtryskowe, wtryski sekwencyjne...

Jak myślicie co będzie najlepszą alternatywą w tym przypadku? Sterownik gazu to LPG Tech o ile to ma jakąś różnice.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem Barracudy i przy 220KM spokojnie dawały radę. Przez 5 lat nic z nimi się nie działo (przebieg około 80 tys. km). W poprzednim samochodzie miałem instalację na Matrixach HS, to była masakra (lub wadliwa seria...) Pierwszy wymieniony tydzień po instalacji, kolejne 5 w ciagu 2 lat eksploatacji). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idąc Twoim tokiem rozumowania to barracud też nie podłączysz.

Wszystko podejdzie z wymienionych wtryskiwaczy.

Edytowane przez przem8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo mam do wybrania typy wtryskiwaczy i nie ma tam AC a barracudy są, no chyba że AC się kryje pod czymś innym

Edit. 

Jeżeli wiesz który typ wtryskiwacza wybrać i rzeczywiście da się podłączyć ACW03 to byłoby git, sporo taniej wychodzą.

Wtryskiwacze.png

Edytowane przez Robert Romaniuk Roman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odświeżę trochę. Obecnie mam niebieskie Hanki, które będą się kończyły. Co wrzucić zamiast nich? Moc ok. 250. Wiadomo że Baracudy bo opinie mają bardzo dobre, ale kumpel ostatnio mi mówił że jakieś yeti się pojawiły, które są wydajniejsze. Nie wiem tylko jak z ich wytrzymałością. Czy nie cudować i wrzucić sprawdzone Baraki? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, grubcio1980 napisał:

Czy nie cudować i wrzucić sprawdzone Baraki

Nie ubliżając tym Yeti, bo nie znam, napiszę tak -spokój nie ma ceny. Porządny filtr fazy lotnej z odstojnikiem(te twisterki itp.) plus sprawdzone wtryskiwacze i naprawdę spokój na grube dziesiątki tysięcy i więcej. Sam tak w dwóch autach mam, baraki i dragony dobrze filtrowane plus co jakiś czas pojone denaturatem(taki kraj, chlapnąć trzeba). I zero problemów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...