Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Demontaż tylnej kanapy/siedziska B7 Avant


Arthoor

Rekomendowane odpowiedzi

Jak jest faktycznie z tymi plastikowymi elementami montażowymi tylnej kanapy ? faktycznie łamią się przy wyciąganiu za każdym razem ? ( poczytałem trochę w sieci o przypadkach gdzie ten plastik wpadał do  środka / łamał się a nawet przy mocnym szarpaniu wyginał się drut kanapy a nawet blacha :) ) próbowałem wyciągnąć siedzisko ale tak sztywno siedzi że musiał bym się na prawdę dobrze zaprzeć chyba żeby puściło a nie chcę nic  zepsuć  połamać nic czy powyginać ( w instrukcji jest napisane niby że element ten należy wymienić po każdym wyciągnięciu kanapy , jak u Was to się odbyło ze szkodami czy bez ?

Ta część w aso po nr vin do b7 avant to ok 4pln ( przy próbie nawet wymiany tego na nowy element jest problem z wyciągnięciem tego z blachy auta?  ( widzę na fotach że są tam takie wyżłobienia żeby trzymało się z blachą więc ciężko chyba to wyciągnąć od tak ? )  na filmach i opisach w sieci wszędzie to siedzenie wychodzi lekko u mnie nie ma siły żeby ruszyć chyba bez uszkodzeń ,jakieś rady ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za pierwszym razem jak wyciągałem kanapę to plastiki przeżyły. Drugiego razu już nie. Także ruletka z tym jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało się wyjąć i wsadzić kanapę bez żadnej straty i problemu , wystarczyło dobrze złapać od dołu i samo wyskoczyło z zaczepów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę u siebie codziennie ją demontować i nic się nie dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może po prostu poprawili te mocowania w ostatnich modelach ( jak dzwoniłem z pytaniem o tą część do aso i podałem numer części który przewijał się na grupie , pracownik odpowiedział że ta część już nie jest produkowana i podał mi numer nowej części ( z wyglądu praktycznie to samo )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...