Jump to content
2 2
PatrykParch

Audi A4 B7

Recommended Posts

Wszyscy szukający 1.8T quattro piszą o tym jak o mitycznym pojeździe, niemal idealnym. A6 C6 to fajny wybór jednak dla mnie nia ma tam silników które by mi odpowiadały ;) No chyba że 2.4 benzyna.

:quattro: DARK AVANT 2.0 TDI BRD DOUBLE S-LINE :quattro:

| quattro = 2x sline = android = bixenon = cupra = kamera |

https://a4-klub.pl/topic/440647-black-avant-20-tdi-brd-s-line-quattro-android-bixenon-cupra-kamera/

16 godzin temu, Mordeliuss napisał:

Wszyscy szukający 1.8T quattro piszą o tym jak o mitycznym pojeździe, niemal idealnym.

Mityczny jest AVF quattro... każdy o nim słyszał, ale dobrego egzemplarza nikt nie widział. Szukałem AVF Q, ale rynek nie oferował nic godnego uwagi. Stąd wybrałem 1,8 T. Każdy silnik ma jakieś swoje bolączki. ;)

BEX Quattro Avant S-line Plus Avus Silver

Przecież nie było AVF w ogóle w B7 :O

https://a4-klub.pl/topic/440647-black-avant-20-tdi-brd-s-line-quattro-android-bixenon-cupra-kamera/

7 godzin temu, Mordeliuss napisał:

Przecież nie było AVF w ogóle w B7 :O

Wiem. Mówiłem o B6. ;) 

Nie rozumiem tego że niby jest takie ogromne zainteresowanie na a4 b7 1.8t w quattro.

Miałem do sprzedania takie audi czarne, avant 2005r.

Środek, zawieszenie, felgi s-line, czarny sufit z szyberdachem, na ksenonie, grzane d*py, wystawiłem za 20700pln , co prawda sprzedałem, ale po tygodniu (dokładnie w tamtą sobotę), jedyny klient który w ogóle auto oglądał i od tamtej pory nawet telefonu.

Dodam że audiczka prawie cała w oryginalnym lakierze i bez korozji.

Może mi to ktoś wytłumaczyć?????

6 godzin temu, rafal8484 napisał:

Nie rozumiem tego że niby jest takie ogromne zainteresowanie na a4 b7 1.8t w quattro.

Miałem do sprzedania takie audi czarne, avant 2005r.

Środek, zawieszenie, felgi s-line, czarny sufit z szyberdachem, na ksenonie, grzane d*py, wystawiłem za 20700pln , co prawda sprzedałem, ale po tygodniu (dokładnie w tamtą sobotę), jedyny klient który w ogóle auto oglądał i od tamtej pory nawet telefonu.

Dodam że audiczka prawie cała w oryginalnym lakierze i bez korozji.

Może mi to ktoś wytłumaczyć?????

Czy mówisz o tym po swapie na BEXa?  

mówię o tym

927986840_;slot=5;filename=eyJmbiI6InEyN
WWW.OTOMOTO.PL

Nie Uszkodzony Audi A4 - Nie Pierwszy właściciel, Czarny, Metalik, Perłowy, Benzyna, 163 KM, 1 800 cm3. ABS, CD, ABS, Centralny zamek, ABS, CD, ABS,

a skąd wiesz że mam takie b7 po swapie na bexa???

Edited by rafal8484

Mam dobrą pamięć do ogłoszeń. ;) 

Pwned :D

11 godzin temu, george napisał:

Mam dobrą pamięć do ogłoszeń. ;) 

tyle że tej b7 nigdy nigdzie nie wystawiałem

Może z B6 pomyliłem.. w każdym razie jakieś 1,8 T po swapie z BFB na BEXa przewinęło mi się z okolic Kielc.

BTW ogłoszenie o którym mowa ciągle wisi na otomoto. Jak sprzedane to zakończ bo sam się zbierałem do dzwonienia ale nie ma czasu nawet podjechać więc nie chciałem się bawić w typowego wypytywacza jak narazie. Pozdrawiam 

4 godziny temu, george napisał:

Może z B6 pomyliłem.. w każdym razie jakieś 1,8 T po swapie z BFB na BEXa przewinęło mi się z okolic Kielc.

swoją b7 przełożyłem z 2.0 tfsi

Godzinę temu, RogalTsT napisał:

BTW ogłoszenie o którym mowa ciągle wisi na otomoto. Jak sprzedane to zakończ bo sam się zbierałem do dzwonienia ale nie ma czasu nawet podjechać więc nie chciałem się bawić w typowego wypytywacza jak narazie. Pozdrawiam 

nie usuwam bo niedługo będę wystawiał sedana z 2006r i jak ktoś ewentualnie zadzwoni to będę informował

znowu uszkodzone tfsi a będzie 1.8t, już mam dawcę

jak by kogoś interesowało czarny z praktycznie pełnym wyposażeniem

tylko szkoda że ośka ):

Edited by rafal8484

4 godziny temu, rafal8484 napisał:

nie usuwam bo niedługo będę wystawiał sedana z 2006r i jak ktoś ewentualnie zadzwoni to będę informował

znowu uszkodzone tfsi a będzie 1.8t, już mam dawcę

jak by kogoś interesowało czarny z praktycznie pełnym wyposażeniem

tylko szkoda że ośka ):

patrząc na twój tok myślenia ciężko będzie Ci sprzedać cokolwiek. Ktoś kto szuka avanta będzie szukał avant, ktoś kto szuka Q kupi Q. 

57 minut temu, Quattro200HP napisał:

patrząc na twój tok myślenia ciężko będzie Ci sprzedać cokolwiek. Ktoś kto szuka avanta będzie szukał avant, ktoś kto szuka Q kupi Q. 

może tak, może nie, a jak ktoś będzie szukał b7 z mmi, podgrzewanymi fotelami w pełnej elektryce z pamięciami, xenon itd... to nie ma wielkiego wyboru ;)

ogólnie w a4 tylne szyby w elektryce to już spory dodatek

Ja myśle że kolega nie sprzedał auta bo łach i teraz Nam pali frana że bedzie miał drugie to sprzeda przez to ogłoszenie. Jak żydzisz 20 zł na ogłoszenie przy sprzedaży auta to wierz mi że strach od Ciebie te super swapy kupować :D

2 godziny temu, Mordeliuss napisał:

Ja myśle że kolega nie sprzedał auta bo łach i teraz Nam pali frana że bedzie miał drugie to sprzeda przez to ogłoszenie. Jak żydzisz 20 zł na ogłoszenie przy sprzedaży auta to wierz mi że strach od Ciebie te super swapy kupować :D

59.99zł / 30dni :decayed:

Nie porównuj wódki z whisky.

17 godzin temu, Mordeliuss napisał:

nie myśl tyle bo myśliwym zostaniesz, 

z Radomia nie masz daleko podjedź do mnie i się sam przekonaj, 

do swapa nie kupuję byle czego, bo uszkodzone (oczywiście mechanicznie) i tak są dużo dużo tańsze, 

niejednokrotnie robiłem swap pod zamówienie (wymiana rozrządu, filtrów, płynów i czego sobie klient zażyczył po kosztach części) oczywiście z fakturami

robiłem z diesla benzyne, z automatu manual, z fwd quattro

sprzedałem więcej audi po swapie niż ty w ogóle miałeś

Posted (edited)

Oho widać kolejny handlarzyk próbujący reklamować swoje ulepy na forum.

Edited by Emejcz

3 godziny temu, Emejcz napisał:

Oho widać kolejny handlarzyk próbujący reklamować swoje ulepy na forum.

zgadza się handluje samochodami, od 5 lat tylko audi ale nigdy nie wystawiłem na forum auta do sprzedaży,

a jakby handlarz kupił twoje audi i chciałby je dalej sprzedać to też byłby ulep?

wszystkie auta od handlarzy to ulepy?

za dużo się zakupu kontrolowanego naoglądałeś

Niestety taka opinia będzie, bo nikt efektów twoich prac nie widział, nikt też nie wie jak to robisz (czy zgodnie ze sztuką, czy na szybko żeby było). 

Piszesz że od 5 lat handlujesz autami, a szkoda Ci hajsu na nowe ogłoszenie z innym samochodem?..

Pierwszy - A4 B5 Avant 2001 1.9 TDI AJM

Drugi - A4 B6 Avant 2002 3.0Q ASN

15 minut temu, rafal8484 napisał:

zgadza się handluje samochodami, od 5 lat tylko audi ale nigdy nie wystawiłem na forum auta do sprzedaży,

a jakby handlarz kupił twoje audi i chciałby je dalej sprzedać to też byłby ulep?

wszystkie auta od handlarzy to ulepy?

za dużo się zakupu kontrolowanego naoglądałeś

Handlarz nigdy nie kupił by auta ode mnie - chyba, że dla siebie - bo nic by nie zarobił.

Wystarczy mi to co przeglądałem osobiście.
Nie spotkałem się z Audi od handlarza które byłoby warte swoich pieniędzy.

5 minut temu, Langista napisał:

Niestety taka opinia będzie, bo nikt efektów twoich prac nie widział, nikt też nie wie jak to robisz (czy zgodnie ze sztuką, czy na szybko żeby było). 

Piszesz że od 5 lat handlujesz autami, a szkoda Ci hajsu na nowe ogłoszenie z innym samochodem?..

czytanie ze zrozumieniem to po pierwsze, od 5 lat zajmuję sie tylko audi,

po drugie jak auto będzie skończone to będzie wystawione z aktualnymi zdjęciami i nie tu tylko na portalach do tego przeznaczonych,

po trzecie sam mam prywatnie auto po swapie,

po czwarte możesz przyjechać, obejrzeć i sam ocenisz efekt   

10 minut temu, Emejcz napisał:

Handlarz nigdy nie kupił by auta ode mnie - chyba, że dla siebie - bo nic by nie zarobił.

Wystarczy mi to co przeglądałem osobiście.
Nie spotkałem się z Audi od handlarza które byłoby warte swoich pieniędzy.

nie odpowiedziałeś na pytanie czy  jakby handlarz kupił twoje audi i chciałby je dalej sprzedać to też byłby ulep?

Posted (edited)
2 godziny temu, rafal8484 napisał:

nie odpowiedziałeś na pytanie czy  jakby handlarz kupił twoje audi i chciałby je dalej sprzedać to też byłby ulep? 

Cytując Cie wyżej "czytaj ze zrozumieniem" - przecież kolega Ci odpowiedział ale nie tak jakbyś tego chciał.

Tak czy siak mówiąc że handlujesz samochodami a szkoda CI na ogłoszenie za 59 zł to troche dziadowanie. Tak jak napisałem wcześniej, strach pomyśleć jak oszczedzasz na tych swapach. Ale to nie moja bolączka.

Jakbyś miał dobre sprawdzone auta to nie wstyd byłoby tego wsytawic na forum i do opinii publicznej. Dla mnie to co robisz to po prostu przekombinowane lepianki w stylu "Panie, nie chcesz Pan zielonego przyjedź Pan jutro to zrobimy czerwony".

A czepiając się juz tych ogłoszeń to nie cierpie januszy do których dzownisz i slyszysz "Wie Pan co to auto to sprzedałem tydzień temu ale mam jeszcze inne"... Czasem ręce opadają.

Edited by Mordeliuss

Godzinę temu, Mordeliuss napisał:

Jakbyś miał dobre sprawdzone auta to nie wstyd byłoby tego wsytawic na forum i do opinii publicznej.

Na forum można tylko swoje prywatne auta sprzedawać :wink:

ccco

Godzinę temu, Mordeliuss napisał:

Cytując Cie wyżej "czytaj ze zrozumieniem" - przecież kolega Ci odpowiedział ale nie tak jakbyś tego chciał.

Tak czy siak mówiąc że handlujesz samochodami a szkoda CI na ogłoszenie za 59 zł to troche dziadowanie. Tak jak napisałem wcześniej, strach pomyśleć jak oszczedzasz na tych swapach. Ale to nie moja bolączka.

Jakbyś miał dobre sprawdzone auta to nie wstyd byłoby tego wsytawic na forum i do opinii publicznej. Dla mnie to co robisz to po prostu przekombinowane lepianki w stylu "Panie, nie chcesz Pan zielonego przyjedź Pan jutro to zrobimy czerwony".

A czepiając się juz tych ogłoszeń to nie cierpie januszy do których dzownisz i slyszysz "Wie Pan co to auto to sprzedałem tydzień temu ale mam jeszcze inne"... Czasem ręce opadają.

pozwoliłem sobie zajrzeć do twoich wpisów

"- przetoczenie tarcz przednich

- czyszczenie filtra kabinowego"

co to ma być ????

i to w swojej perełce?

i ty mi zarzucasz dziadowanie?

Jeżeli taki zabieg był wykonany przeze mnie to pewnie dlatego, że stan tarczy czy filtra na to pozwalał. Podejrzewam że to tyczy się auta gdzie nie miałem stałej pracy i nie szastałem kasą bo studiowałem. Poza tym rozumiem że kupując filtr kabinowy za 50 zł robisz na nim 500 km i przy większej robocie jeżeli się trafia kupujesz następny nowy?

Tak czy siak kolega słusznie zauważył, że na forum sprzedajemy swoje prywatne auta.

W dniu 3.10.2019 o 16:16, rafal8484 napisał:

pozwoliłem sobie zajrzeć do twoich wpisów

"- przetoczenie tarcz przednich

- czyszczenie filtra kabinowego"

co to ma być ????

i to w swojej perełce?

i ty mi zarzucasz dziadowanie?

Ale szach mat!