Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nr uszczelki dachu szklanego


sebas958

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Pewnego "pięknego" poranka zauważyłem brak uszczelki ( lub jej odcinka) w prezentowanych poniżej zdjęciach. Dlatego wierząc w siłę i moc forum, zwracam się do was z pytaniem czy ma ktoś taką uszczelkę? Chodzi o ten widoczny brakujący kawałek ( chyba można go oddzielnie zamontować skoro ktoś tylko tyle zabrał ?) jeżeli nie jest możliwe dostanie kawałka to czy ktoś może podać nr. całej uszczelki ?Ja znalazłem tylko takie coś: 5G9 877 297 Uszczelka szklanej pokrywy. jednak nie wiem czy to dobry nr. i część. Dziękuję za odpowiedzi. Dodam dla pewności, że chodzi o stronę prawą.

20190106_151550.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.08.2019 o 12:40, Hugo napisał:

8K9898925 - cena w ASO 379,90 

Dzieki sliczne Hugo, juz teraz wiem dlaczego ktos sobie "pożyczył" ode mnie uszczelke. Cena wszystko wyjaśnia za taki kawałek uszczelki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, sebas958 napisał:

Dzieki sliczne Hugo, juz teraz wiem dlaczego ktos sobie "pożyczył" ode mnie uszczelke. Cena wszystko wyjaśnia za taki kawałek uszczelki.

Nie ma za co. Niestety kradną na potęgę. Moje kratki z przedniego zderzaka też sobie ktoś "pożyczył", a w ASO 1440zł ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Hugo napisał:

Nie ma za co. Niestety kradną na potęgę. Moje kratki z przedniego zderzaka też sobie ktoś "pożyczył", a w ASO 1440zł ?

Najgorsze jest to, że kradnie właściciel audi albo złodziej dla właściciela . Takie okradanie "znajomego" od audi☹

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...