Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Moduł bluetooth pod fabryczne radio audi concert 2


kubacz00

Rekomendowane odpowiedzi

Siema mam pytanie mam fabryczne radio w swojej b7 I denerwuje mnie to że muszę latać ciągle z płytami. Jak mogę zrobić aby w aucie można było puszczać muzykę z telefonu ?. Dodam że w mojej wersji nie ma zmieniarka fabrycznie. Wiem że są jakieś moduły Ale nie widzi mi się wydac 400zl na zwykły modul

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcesz mieć bt na wyjściu aux to do 100zl ogarniesz,jeżeli emulator zmieniarki z samym bt (możliwość zmiany utworów z poziomu radia i kierownicy ) to około 150zl.

ADAPTER-AUX-BLUETOOTH-VW-SKODA-AUDI-SEAT
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 99 zł - ADAPTER AUX BLUETOOTH VW SKODA AUDI SEAT AUDIO IN (8246532893). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!

 

Interfejs-Bluetooth-Audio-in-Audi-VW-Sko
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 158 zł - Interfejs Bluetooth Audio in Audi VW Skoda Seat (7879767874). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!
 
ja u siebie miałem opcje nr 1 ogarniętą na aliexpress za 30 zł 

 

Edytowane przez pila24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, pila24 napisał:

Jeżeli chcesz mieć bt na wyjściu aux to do 100zl ogarniesz,jeżeli emulator zmieniarki z samym bt (możliwość zmiany utworów z poziomu radia i kierownicy ) to około 150zl.

ADAPTER-AUX-BLUETOOTH-VW-SKODA-AUDI-SEAT
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 99 zł - ADAPTER AUX BLUETOOTH VW SKODA AUDI SEAT AUDIO IN (8246532893). Allegro.pl - Radość zakupów i...

 

Interfejs-Bluetooth-Audio-in-Audi-VW-Sko
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 158 zł - Interfejs Bluetooth Audio in Audi VW Skoda Seat (7879767874). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki...
 
ja u siebie miałem opcje nr 1 ogarniętą na aliexpress za 30 zł 

 

A jak z jakością

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, kubacz00 napisał:

A jak z jakością

Jakość w zasadzie taka jak mp3 z płyty,jedynie ciutkę ciszej jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie kupiłem opcję I i chcę zastąpić moje dotychczasowe rozwiązanie czyli kabel AUX. Mam radio Audi Concert 2

Mam problem jak podłączyć ten moduł bluetooth. 

W tej chwili mam ten kabel AUX i on ma 7-8 kabli. Chodzi mi o to, że są tam kable (zakładam że te co są w kostce radia podłączone do Data-Out, Data-In, chyba CLOCK), które powodują że radio widzi zmieniarkę CD i muzyka leciała jak podłączyłem telefon do kable a na radiu guzikiem CD wybrałem zmieniarkę.

W tym module co pokazałeś (a mam taki sam) są tylko 3 kable ( plus 12v i masa = razem 5). Podłączenie tych 3 czyli AF-r, COM i AR-L nie aktywuje możliwości wyboru wejścia sygnału na radiu jako CD zmieniarka.

Jak ty to zatem podłączyłeś ... Czy ja czegoś nie rozumiem ...

 

Ok. Poczytałem i chyba rozumiem. Problem wynika z tego że sprzedawcy modułu bluetooth nie piszą, że żeby to działało to trzeba mieć aktywną zmieniarkę. Ja mam ją aktywną bo kiedyś kupiłem aux z takim modułem (tzw. AUX TRACK66). Oczywiście jakbym miął oryginalną zmieniarkę to też by działało. 

Podsumowując podpiąłem moduł bluetooth i zostawiłem ten kabel AUX i wszystko działa. Czy można jakoś programowo (poprzez VAG) aktywować zmieniarkę nie wiem. 

Edytowane przez pela222
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.10.2019 o 19:09, pela222 napisał:

Czy można jakoś programowo (poprzez VAG) aktywować zmieniarkę nie wiem. 

Aktywujesz vagiem w kodowaniu

0xxxxx?: Installation Options II

+1 = Diversity Antenna installed

+2 = CD-Changer installed <-------- 

+4 = Multifunction Steering Wheel installed

Edytowane przez pila24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...