Jump to content
0
kubacz00

Moduł bluetooth pod fabryczne radio audi concert 2

Recommended Posts

Siema mam pytanie mam fabryczne radio w swojej b7 I denerwuje mnie to że muszę latać ciągle z płytami. Jak mogę zrobić aby w aucie można było puszczać muzykę z telefonu ?. Dodam że w mojej wersji nie ma zmieniarka fabrycznie. Wiem że są jakieś moduły Ale nie widzi mi się wydac 400zl na zwykły modul

Jeżeli chcesz mieć bt na wyjściu aux to do 100zl ogarniesz,jeżeli emulator zmieniarki z samym bt (możliwość zmiany utworów z poziomu radia i kierownicy ) to około 150zl.

ADAPTER-AUX-BLUETOOTH-VW-SKODA-AUDI-SEAT
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 99 zł - ADAPTER AUX BLUETOOTH VW SKODA AUDI SEAT AUDIO IN (8246532893). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!

Interfejs-Bluetooth-Audio-in-Audi-VW-Sko
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 158 zł - Interfejs Bluetooth Audio in Audi VW Skoda Seat (7879767874). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!

ja u siebie miałem opcje nr 1 ogarniętą na aliexpress za 30 zł 

Edited by pila24

2 godziny temu, pila24 napisał:

Jeżeli chcesz mieć bt na wyjściu aux to do 100zl ogarniesz,jeżeli emulator zmieniarki z samym bt (możliwość zmiany utworów z poziomu radia i kierownicy ) to około 150zl.

ADAPTER-AUX-BLUETOOTH-VW-SKODA-AUDI-SEAT
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 99 zł - ADAPTER AUX BLUETOOTH VW SKODA AUDI SEAT AUDIO IN (8246532893). Allegro.pl - Radość zakupów i...

Interfejs-Bluetooth-Audio-in-Audi-VW-Sko
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 158 zł - Interfejs Bluetooth Audio in Audi VW Skoda Seat (7879767874). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki...

ja u siebie miałem opcje nr 1 ogarniętą na aliexpress za 30 zł 

A jak z jakością

45 minut temu, kubacz00 napisał:

A jak z jakością

Jakość w zasadzie taka jak mp3 z płyty,jedynie ciutkę ciszej jest.