Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Woda kapie na dywan


zigula11

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Zrobiłem dzisiaj 380 km i po przyjechaniu do domu zobaczyłem powódź pod nogami pasażera z lewej strony. Schyliłem się żeby zobaczyć a tam jak jest wylot powietrza na nogi zobaczyłem to co na filmie (wstawiłem na YT). Czy do tego czerwonego wylotu ma być coś podpięte ? dodam że wcześniej się to nie dział

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżdżę na G12 to bym wiedział, to jest na 100% woda z klimy. Kapie z tego czerwonego wylotu co na filmie. Czy do tego wylotu ma być jakiś wężyk ?

Edytowane przez zigula11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa jest o tyle ciekawsza że tam kapie gorąca woda. Na 100% nie płyn chłodniczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podszybie suche? Podkładałeś kartkę pod tą kapiącą "wodę" aż nasiąknie i zostawiłeś do wyschnięcia? To by jednoznacznie pokazało czy to woda czy g12, bo po kropelce na palcu płynu g12 nie zobaczysz czy to płyn czy woda... zbyt mała ilość i tyle. Jeśli podszybie suche, a jeździsz na klimie to moja teoria to zapchany odpływ klimy - woda z parownika zalewa mieszalnik i z zewnątrz nagrzewnicę a ta rozgrzewa wodę i dlatego leci gorąca 

Edytowane przez Hezen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie była kropelka, ja miałem mały basen pod nogami przedniego pasażera. Ale trafiłeś. Wyciągnąłem ten plastikowy element ( odpływ ) który łączy nagrzewnicę z podłogą, na wylot z nagrzewnicy założyłem szczelny wąż, a jego drugą stronę do "kaczego dzioba" odkurzacza przemysłowego i  doszczelniłem. Potem załączyłem odkurzacz. Chyba odetkało bo już nie cieknie na dywan. Wyssało jakieś gluty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...