Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Koreański potwór czyli I40 1.6 CRDI


l.e.s.t.e.r

Rekomendowane odpowiedzi

Taki oto wynalazek odebrałem w Środę. Największa zaleta to że... nowe :) i bak paliwa do którego weszło 74l ropy.

Jak to azjatyckie auto, zostało nawet nieźle wyposażone. Z ciekawszego wyposażenia

- grzana przednia szyba + kierownica

- elektryczne przednie fotele

Jak na wieś i za ten piniondz to może być, ale pupy to nie urywa :)

01896dbaf8317988.jpg

07276dcd03d468e2.jpg

b17d334f66361213.jpg

ed1c5c95721fdba5.jpg

27ccf670384ab0ad.jpg

0e63dd1b9b0a9f4e.jpg

Auto odebrałem w Warszawie i już w drodze powrotnej zamówiłem PowerBox, silnik 1.6 CRDI i jego zawrotna moc nie nadaje się kompletnie do tego cięzkiego kloca.

Po ustawieniu BOXA na level 8 :):) czuć jak turbina się załącza 

a5b29bd278d94592.jpg

c23537c7dde87bb0.jpg

f7eac4634549c3e4.jpg

Edytowane przez l.e.s.t.e.r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bmw jest i ma się dobrze. Jeszcze ze 2 lata będzie u mnie.

Takie czasy ze trzeba w domu dwa auta :)

dzisiaj hultajem wróciłem z nad Bałtyku. 1400km trasa w obie strony. 

Generalnie mega komfortowa podróż, przy 160km/h głośno jak w bmw przy 120km/h. 

trase 765km przeleciałem w 5h 46min :) 

Niestety nawet z tym boxem brakuje przy wiekszych prędkościach mu mocy, jak się rozkula to idzie te 190 czasem z 200. 

Edytowane przez l.e.s.t.e.r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedliftem i40 1.7crdi  troszkę sobie służbowo pojeździłem ale przy wysokich prędkościach na autobanie wyjątkowo lubił pływać. Jak to tutaj wygląda ? ?

Pozatym przy 100k rozleciała się manualna skrzynia, przy 200k rozpadł się silnik a między czasie cały czas rdzewiał dach ??‍♂️ wszystko ASO naprawiło na gwarancji.

Niech Ci służy bezawaryjnie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez 1 miesiąc i 10 dni zrobiłem nim prawie 7k km, nie zauważyłem aby jakoś specjalnie źle się prowadził przy dużych prędkościach a praktycznie codziennie te 180-200km/h gdzieś tam po autostradach latam.

Wady:

- za lekko kierownica chodzi nawet w trybie sport

- przy lekkim deszczu i prędkości autostradowej silnik wycieraczek nie ma siły ruszać ramionami wycieraczek :facepalm:

Zalety:

- Android Auto mega fajna sprawa szkoda że nie mam tego w BMW.

 

Coś zaczęło stukać/pukać z tyłu i nie mogę tego zlokalizować, do szału mnie to doprowadza. Spalnie z 7k km 7.1l na 100km więc całkiem przyzwoicie. 

Generalnie nie wyobrażam sobie tego auta jak będzie miało 10 lat, jakoś materiałów jest mega słaba. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.09.2019 o 22:35, l.e.s.t.e.r napisał:

Przez 1 miesiąc i 10 dni zrobiłem nim prawie 7k km, nie zauważyłem aby jakoś specjalnie źle się prowadził przy dużych prędkościach a praktycznie codziennie te 180-200km/h gdzieś tam po autostradach latam.

Wady:

- za lekko kierownica chodzi nawet w trybie sport

- przy lekkim deszczu i prędkości autostradowej silnik wycieraczek nie ma siły ruszać ramionami wycieraczek :facepalm:

Zalety:

- Android Auto mega fajna sprawa szkoda że nie mam tego w BMW.

 

Coś zaczęło stukać/pukać z tyłu i nie mogę tego zlokalizować, do szału mnie to doprowadza. Spalnie z 7k km 7.1l na 100km więc całkiem przyzwoicie. 

Generalnie nie wyobrażam sobie tego auta jak będzie miało 10 lat, jakoś materiałów jest mega słaba. 

A jakie masz gumy założone ?

Haha przypomniałeś mi o tych wycieraczkach, dramat, lecisz ponad 160 km/h i zostają na szybie w pozycji otwartej :decayed:

W tej co jeździłem cały czas coś znowu trzeszczało po prawej stronie deski rozdzielczej, też można było oszaleć.

Również paliła średnio 7 litrów, nagle zaczęła palić 10, poszły wtryski i rozleciał się motor :doh:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...