Nowicjusz - wątek powitalny

Hugo

Witam serdecznie w klubie :a4fan: Mam nadzieję, że znajdziesz informacje jakich szukasz i forum będzie pomocne. Pozdrawiam :hi:

• Odpowiedzi 415.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• Cuber

• PABLO

• wrclaguna

• Wihajster

19996

Top użytkownicy w tym temacie

,,,

Witam wszystkich serdecznie ?

Moje  pierwsze  Audi ...?

A4 b8 avant  2.0 tdi 100kw manual   2014.

20190509_121410.jpg

Edytowane przez Luk2012

Witam wszystkich

przyszedł czas na zmianę auta, teraz będzie nr 16 xD i moje pierwsze audi. Wybór padł na A4 B6 Avant 1.8T bex quattro. Jeszcze nie kupiłem, ale decyzja co do modelu i wersji juz zapadła, a i hajs na koncie czeka na wydanie :)

Jak narazie 15 aut miałem, ostatnio Bmw xD e46 328i kombi i mam nadzieje ze b6 avant bex Q podniesie poprzeczkę :)

Tyle słowem wstępu

p.s. Jak jest tu ktoś z Poznania co ma b6 avant z bex pod maską to chętnie bym się zgadał celem wymiany informacji

redbull998

Witam Wszystkich ,

Po raz kolejny zdecydowałem się na A4, wcześniej było A4 B5 1.9tdi z którym spędziłem aż 9 wspólnych lat, a tym razem padło na A4 B6 1.8T.

Można powiedzieć że jestem świeżo po zakupie także dopiero co się z nim oswajam.

Dodam również, że wszelkie ewentualne prace przy niem będę się starał sam jakoś ogarnąć, na tyle na ile będę w stanie, więc nie ukrywam, że niniejsze forum będę traktował jako kompendium wiedzy w tym temacie i będę bardzo wdzięczny za okazaną, za którą z góry uprzejmie dziękuję :).

Pozdrawiam Wszystkich i życzę miłego użytkowania Waszych A4

,,,

jestem tutaj nowy ,pochodze z Polski ,Nowy SĄCZ   obecnie pracuje w Poznaniu juz chyba z 5 latek.

• Pomoc techniczna 1