Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Moduł bluetooth bez wymiany radia....czy to możliwe ?


cnv

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się jak zmodyfikować audio w aucie żeby odtwarzać muzykę z telefonu/youtube'a. Pierwszą oczywista opcją jest zrobienie kostki z wejściem AUX lub wsadzenie radia 2 DIN z Androidem. Dziś się zastanawiałem jak by się sprawdzał taki uniwersalny moduł bluetooth. Czyli zostawiam oryginalne radio i np pod guzikiem CD łączę się z radiem przy pomocy bluetooth przez odbiornik umieszczony gdzieś w kokpicie. Takie rozwiązanie nie miało by pewnie możliwości rozmów głosowych ale odtwarzanie muzyki już tak. Czy ktoś z Was w praktyce stosuje takie rozwiązanie ? Jakiej firmy warto zainstalować takie cudo, czy coś polecicie ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś miał podobny problem, skończyło się że oryginalne 1 DIN Concert I zostało i zamontowałem emulator zmieniarki WEFA. Urządzenie daję AUX USB oraz BLUETOOTH zarówno streaming jak i rozmowy głosowe dzięki mikrofonowi w komplecie. W miarę tanio  i bez wielkich komplikacji mamy użyteczność jak w nowych autach, telefon łączy się od razu po wejściu do auta automatycznie, działa sterowanie z multikierownicy, ogólnie fajna sprawa. Jakość dźwięku rzeczywiście bardzo dobra, nie ma zakłóceń jak telefon jest pod ładowarką. Funkcjonalność jak dla mnie w pełni wystarczająca. Zostaje tylko kwestia wizualna, że jednak RNS-e mocno odmładza ten środek ale do niego za pomocą innych kostek też można dopasować emulator. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...