Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dziwne zjawiska


Dominik17b6

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

dzisiaj rano miałem taką nieprzyjemną sytuację gdyż chciałem samochód odpalić więc wkładam kluczyk do stacyjki, przekręcam jak do odpalenia a tu zero podświetlenia ani zegarów nawet daty nie pokazywało, ani komputera ani nic. Po jakimś czasie już padło wszystko. Gdy chciałem zamknąć auto z kluczyka żeby wejść do mieszkania i zadzwonić po taxi do odpalenia z kabli zauważyłem, że przy tym zamykaniu nie zaświeciła się ta czerwona dioda na drzwiach kierowcy. Po podpięciu kabli auto odpaliło jednak w trakcie jazdy wyskoczyła kontrolka od hamulca (migotanie z pikaniem) po czym całe podświetlenie zegarów zgasło żeby za moment zapalić się ponownie. Po zaparkowaniu pod blokiem sytuacja się powtarzała - kontrolka hamulcy, gasniecie kontrolek, tylko tutaj dochodził brak reakcji na dodawanie gazu i samoistne podbicia obrotów. Po tym znowu auta się odpalić nie da, jakby padł akumulator. Dodam, że dzień wcześniej robiłem trasę łącznie z 60km i było okej.

Ma ktoś pomysł co to może być

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po ponownym naładowaniu akumulatora i przejechaniu kilku km w trakcie co jakiś czas pojawiała się kontrolka od hamulcy - zaczeła migać i słychać było pikanie, po tym jak gasła wyłączały się wszystkie kontrolki i podświetlenia, po chwili wszystko się zapalało, po przyjechaniu samochodem pod blok po wyłączeniu auta i próbie odpalenia ponownego auto zaaregowało na przekręcenie kluczyka lecz tylko zakręciło trochę i nie udało się odpalić (sytuacja jak ta gdy aku jest na skraju wyczerpania). Pomoże ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Dominik17b6 napisał:

kontrolka od hamulcy

 

:facepalm:

A co to są "hamulcy" ???

Taka dziura w podłodze do zatrzymania pojazdu piętami ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź akumulator wygląda jak by padła cela i aku nie miał 12 V.

Po naładowaniu odpali ale zaraz potem będą podobne objawy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...