Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie zawieszenie pod felgi 20 cali


Kaczor984

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, założyłem właśnie do mojego autka koła 20 cali z naciagiem. Chciałem zostać przy seryjnym zawieszeniu ale wygląda to dziwnie i chciałbym coś z tym zrobić by poprawić wygląd a nie stracić zbyt dużo na komforcie. Doradzcie proszę jakie zawieszenie zamontować 

IMG_20190815_173941.jpg

IMG_20190810_121516.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O matko jak to śmiesznie wygląda...Allroad ? Komfort to jest w Citroenie, a nie w A4 na 20" ?

Na poważnie, to u mnie siedzi fabryczne 1BV + Eibach Sportline. Jestem bardzo zadowolony z tej konfiguracji.

B8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Kaczor984 napisał:

A jakie masz wymiary felg i opon? 

20x10" 245/30/20 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 20/9,5 225/30/20 i chce zmienić opony na 245.Amortyzatory chyba 1ba więc muszę wstawić 1BV i sprężyny o których wspomniałeś? Możesz potwierdzić po wklejce czy rzeczywiście mam 1ba 

IMG_20190816_092536.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, masz 1BA. Jeżeli chcesz wkładać Eibach Sportline to amor musi pójść inny czyli 1BV na przykład. Jest jeszcze opcja, aby posadzić trochę niżej auto na amorze 1BA, czyli wrzucić Eibach Pro Kit. Zerknij sobie tutaj: 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc. Raczej nie będę robił podwójnej roboty i od razu wstawię amorki i sprężyny bo jak wstawię do 1ba eybach pro kit a później okaże się że mnie to nie zadowala i będę chciał 1bv to co z tego wyjdzie nie wiem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego wkładaj gwint i ustaw według potrzeb, a nie baw się w jakieś półśrodki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwint jest bardziej komfortowy niż 1BE/BV

Wszystko to kwestia budżetu i ile się jeździ. Jak koło komina to wystarczy gwint firmy AP. Napisz do @Trewor87 na pewno coś fajnego Ci zaproponuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Hugo napisał:

O matko jak to śmiesznie wygląda...Allroad ? Komfort to jest w Citroenie, a nie w A4 na 20" ?

Na poważnie, to u mnie siedzi fabryczne 1BV + Eibach Sportline. Jestem bardzo zadowolony z tej konfiguracji.

B8

Co to za felga?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Korton555 napisał:

Co to za felga?

JR28

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a czy mogę zamontować amortyzatory aktywne z czujnikami od S4 do zawieszenia adapcujnego ze zmienna twardości 1BL? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Kaczor984 napisał:

Panowie a czy mogę zamontować amortyzatory aktywne z czujnikami od S4 do zawieszenia adapcujnego ze zmienna twardości 1BL? 

 

A co Ci to da? Nie kombinuj bo będziesz zmieniał zawieszenie kilka razy. Kup gwint, będziesz miał komfort lepszy niż na 1bv i wyregulujesz sobie idealnie zawieezenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hugo

Byłem przekonany, że masz gwint.

Rewelacyjnie na Sportline usiadł?

Ten JR28 w 20" killer ✌?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...