Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Swap 2.0tdi Brd b7 na 2.0tdi 2010+


Kiszek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zastanawiam się nad swapem silnika z młodszych modeli. Najchętniej interesował by mnie swap na motor 170 lub 190 km poniewaz moj brd zaczyna mnie denerwować (doł silnika zrobiony została góra czyli pompki wymiana oringow oraz sprawdzenie  glowicy ewentualnie pod jakiegoś moda przerobienie jej więc okolo 6 tys zl, a sa tylko 2 moce mozliwe więc nie chce się pchać bo napęd os) czy jest tu ktoś kto ma to za soba ewentualnie czy jest mozliwosc zrobienia takiej przekladki (wiem wiem motor z kompletnym osprzętem, skrzynia ,ecu programowanie , trochę tego jest. I bedzie kosztować  zebranie wszystkich czesci chwilę porywa ale mi się nie spieszy bo motor ma się dobrze  ) 

Edytowane przez Kiszek
Poprawiłem błędy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym to juz za duzo roboty dołożenie "q" to dodatkowy koszt wtedy już lepiej b8 kupić A w b8 wydaje mi sie ze strasznie malo miejsca jest wiem bo brat ostatnio kupil i jedyne co to ta kultura pracy  naprawde fajnie pracują i się zastanawiam wlasnie nad takim swapem i tylko na 2l a jak 3l to bitdi I wtedy bedd za c7 się rozglądał:)

Edytowane przez Kiszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...