Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B5 1.9TDI Avant Quattro AFN - amory + sprężyny - nie umiem dostac. Pomocy, co kupic?


panda86

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, po krótce - pękła mi sprężyna z przodu, więc pomyślałem wymienię sprężyny i po sprawie. Jednak nie, nie umiem dostac zamienników bo zawieszenie jest jakieś obniżone.. i różnica w sprężynie między tą co mam, a nową  to jakiej 5cm wysokości. Chciałem więc kupi cały zawias ale znów problem z dostępnością tyłu...

obecnie jest zawieszenie oryginalnie obniżone - nie zależy mi na tym totalnie, chce miec oryginał, jak fabryka przykazała, ale jest z tym problem.. czy ktoś może mi powiedziec gdzie kupię jakieś zestawy sachs'a, monroe, etc - lepszych firm i wsadzie amorki i sprężyny przód i tył żeby pasowało wszystko.. - widzę jedynie Eibacha Pro kit, ale to jakieś 2-3k złotówek.. za ok 1000 jest "gwint" z półki LOW... natomist to już będzie betoni niżej od seri.. nie widzę za bardzo wyjścia z sytuacji.. proszę o jakieś namiary, albo info od osób które miały podobny problem.

Audi to A4 B5 1.9TDI (AFN) AVANT w QUATTRO. Chce żeby był komfortowy (ale nie miekki jak amerykańska kanapa), bezpieczny i równo stał przód i tył...

 

H E L P !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...