Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Głośniki audi a4 b5 przód - prośba


MatUSh

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, ;)

Potrzebuje pilnie info./podpowiedzi jakie głośniki mogę zamontować w boczki przednich drzwi ?

Macie jakieś może propozycje głośników? Chodzi o to żeby były p&p bez zbędnych przeróbek boczków itp.

Wyjmuje stare zakładam nowe i heja.

 

Prośba o pomoc panowie - bo moje odmawiają posłuszeństwa powoli :)

Posiadam system NOKIA.

Edytowane przez MatUSh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U siebie będę również zamawiał na dniach i słyszałem trochę dobrego na temat Hertz. 130mm mieszczą się bez większych przeróbek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Rumaq napisał:

U siebie będę również zamawiał na dniach i słyszałem trochę dobrego na temat Hertz. 130mm mieszczą się bez większych przeróbek.

Możesz podesłać linka do nich  ? 

Dasz znać jak założysz ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma problemu. Na początku przyszłego miesiąca powinny być już u mnie w aucie to dam znać. Link - https://allegro.pl/listing?string=audi a4 b5 Hertz DSK 130.3&bmatch=baseline-var-cl-n-dict4-eyesa-bp-uni-1-2-0619

 

Edytowane przez Rumaq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seria DSK od Hertz to totalna klapa. ESK jest już w miarę ale to nadal kicha. Wiem, że do niezrobionych drzwi nie ma sensu ładować nic drogiego ale jest sporo głośników które zagrają lepiej w takich warunkach. Dorzucenie stówki czy dwóch to nie jest jakieś duże wyrzeczenie a grać to będzie dużo lepiej nawet pod samym radiem. No chyba,  że mowa o fabrycznym radiu. Jeśli tak możecie wrzucać co chcecie wedle uznania:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie to wpada na fabryczne RNS-D i zmieniam tylko dlatego, że ORI już charczą ?. Nie wiem jak u kolegi wyżej, więc jak masz coś dobrego to podsyłaj ?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci szczerze, że też czeka mnie wymiana głośników. Kiedyś siedziałem w temacie car audio dużo bardziej (polecam forum strefacaraudio, jest tam kilka projektów a4 b5). Póki co poprowadziłem tylko przewody z aku do bagażnika i podłączyłem suba ze wzmacniaczem (HX10SQ CL + Kenio PS300 w mostku) żeby pozbyć się pierdziawki nokii. Najlepiej jest przerobić przednie furtki pod głośniki 16cm ale to już wyższa szkoła jazdy. I tak miałem szukać czegoś dla siebie więc odświeże sobie pamięć i coś podrzucę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem temat odnośnie montażu 160mm ale jest przy tym sporo pracy i osobiście na pewno się na te nie zdecyduje. Szukałem dalej opcji 130mm i poza wspomnianymi Hertz, znalazłem jeszcze kilka innych propozycji (razem z tweeterami) dla Mateusza. Sam również muszę teraz pomyśleć, które będzie najlepiej zakupić ?.

Hertz - https://allegro.pl/oferta/hertz-dsk-130-3-glosniki-13cm-dystanse-audi-a4-b5-8327958268

Alpine - https://allegro.pl/oferta/glosniki-alpine-spg-13cs-audi-a4-b5-dystanse-8407952944

Pioneer - https://allegro.pl/oferta/glosniki-pioneer-ts-a133ci-audi-a4-b5-dystanse-13-6642685694

Audison - https://allegro.pl/oferta/audison-glosniki-audi-a4-b5-drzwi-przod-6976098564

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te EVO mogą być ciekawe. Poszukajcie info na ich temat.

Audio-System-M-130-A4-B5-EVO-AUDI-MONTAZ
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 569 zł - Audio System M 130 A4 B5 EVO AUDI MONTAŻ WARSZAWA (7485852837). Allegro.pl - Radość zakupów i...

 

Edytowane przez Randor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu te same gośniki sporo taniej. Nie wiem czemu na allegro stoją tak drogo. Różnica jest tylko w plastikowym pierścieniu. Co do samych głośników to podobno dają radę jak na 13cm. Nie wiem tylko jak zagrają pod samym radiem bez wzmaka.

153645574ac5f2449330306b193a5e92.jpg
WWW.AUDIOSKLEP.PL

Audio System – lider testów car audio w prasie fachowej w Europie. Żadna inna marka nie ma tak wielu produktów nagrodzonych znakiem „Zwycięzca...

ł

Edytowane przez Randor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te pierścienie są i tak nic nie warte, lepiej kupić te bez i wydać te 100 zł na porządne dystanse z MDF.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To oczywiste. Dalej się zastanawiam skąd te 170zł różnicy w cenie. Nawet uwzględniając prowizje.

 

Edytowane przez Randor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolny rynek. 90% użytkowników szuka tylko na allegro, co mądrzejsi poszukają na innych stronach gdzie można coś taniej znaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To trochę głupie ale widocznie tak jest.

Jeśli w ciągu tygodnia nie znajdę jakichś fajnych używek do 400zł to kupie te EVO. Jeśli chcecie to poczekajcie. Po wszystkim podzielę się wrażeniami. Najchętniej kupiłbym porządnie przerobione boczki pod wf 165 ale to temat nie do upolowania. Kiedyś do A80 udało mi się trafić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko temat mam opanowany. Używek szukam tylko na forum SCA. Taki sprzęt warto brać tylko od zaufanych ludzi. Jeszcze się zobaczy jak to wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...