Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi 80 B4 nawigacja w telefonie


Nornik56

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

Pierwszy raz próbowałem skorzystać z nawigacji w telefonie jadąc z Warszawy do Wadowic. Zrobiłem tak z prostej ciekawości i chyba więcej nie skorzystam - a może to ja jestem winien, że nawigacja próbowała mnie prowadzić nie prawidłowo. Pomimo znaków informujących o kierunku jazdy cały czas na wprost, to co był jakiś zjazd w prawo, słyszałem na każdym zjeździe:"zjedź w prawo". Gdybym tak zrobił to pewnie wszędzie bym dojechał, tylko nie do Krakowa i dalej. Ponieważ nie mam żadnego doświadczenia w tym temacie polegałem na znakach. Czy winą tej nawigacji w telefonie jest to, że ponoć w telefonach tak jest i niektórzy nie radzą aby korzystać z nawigacji telefonicznej. Aby wyjechać z Krakowa do Wadowic po prostu pytałem innych kierowców. W Krakowie byłem raptem parę razy, ale jeszcze przed remontami i budową obwodnic, także nie znam dobrze a nawet mogę powiedzieć, że wcale tego miasta. Wydaje mi się że warto kupić sobie dobre plany-mapy danego miasta przed podróżą bo poleganie na nawigacji może kończyć się frustracją.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma czegoś takiego jak nawigacja w telefonie tylko aplikacja do nawigacji , mapy google lub inne darmowe lub płatne.  Do tego trzeba sprawdzić ustawienia opcje trasy  czy nie  unikaj dróg płatnych, autostrad itd. Fakt, że te darmowe nie są idealne ale jak się drogi nie zna to najlepsze rozwiązanie.      

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...