Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Rozbudowa/upgrade 3G+


Qlfon

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry,

Jak gra fabryczne (nie B&O) audio w B8,5 chyba każdy wie. Gra słabo. Naszło mnie więc na rozbudowę i mam zagwozdkę - dwie różne firmy oczywiście oferujące inny sprzęt podpowiadają dwa różne rozwiązania. Jedna firma na przód proponuje Helix E62C.2  lub S62C.2 + wzmacniacz czterokanałowy Helix M Four + Helix K10 do zabudowy w boczku bagażnika. Druga oferująca Audio System proponuje x200Evo + wzmacniacz x80.4D + sub do wnęki koła zapasowego bodajże AXB20STP. Pytanie - jak duża będzie różnica na obu zestawach w zakresie basu z przodu zakładając, że sub ze wzmacniaczem może być dołożony w późniejszym terminie? Oczywiście drzwi i bagażnik wygłuszone. Słucham głównie rocka ale tak do lat 90, jakiś POP i sporo fortepianowej klasyki. Jakieś szczególnie basowej muzyki współczesnej niekoniecznie ale zależy mi na w miarę równym paśmie. Bagażnik nie musi się unosić, szyby mogą zostać w uszczelkach. To nie ma być dB racingowy samochód, raczej nie rzucający się w oczy zestaw na długie trasy.

Może ktoś miał już podobne rozterki ostatnio i może się podzielić swoim wyborem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...