Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zatrzasniety kluczyki w aucie


Avaxus

Rekomendowane odpowiedzi

Chłopaki jak otworzyć bagażnik bo zatrzasnelem kluczyki w bagażniku I nie mam pojęcia jak go otworzyć. Wywaliłem wkładkę i tutaj zak dalej nic nie mogę zrobić. Szarpanie za klamkę i wyciskanie guzika nic nie dalo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem już szybę pasażera przód więc jest ok ale jak wywale szybę wejdę do środka to jak otworzę bagażnik? Kanapa nie kladziona 2 kluczyka brak. Jak odepne aku żeby wyłączyć alarm i dam napięcie na bezpiecznik klapy bagaznika to ja otworzę? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złożysz tylne oparcia i jesteś w bagażniku, a prócz tego masz przecież przycisk od zamków na drzwiach kierowcy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, przem8 napisał:

Złożysz tylne oparcia i jesteś w bagażniku, a prócz tego masz przecież przycisk od zamków na drzwiach kierowcy.

 

Przecież napisał, że ma niedzieloną kanapę.

Z tego co się orientuję to przycisk otwarcia (ten w drzwiach kierowcy) nie zadziała. 

Edytowane przez lewiatan1989
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zadziała jak kluczyka nie ma w stacyjce. Zostaje wezwać fachowca żeby klapę otworzył. 

A śruby z kanapy są też od strony bagażnika?

Edytowane przez Langista
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak specjalista otworzy klapę jeżeli nie ma prądu w przycisku w klapie. Klapa elektryczna, po rozwierceniu zamku nic tam nie widać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie tak na przyszłość  - drugi kluczyk jest niezbędny właśnie do takich sytuacji min. i powinien być ZAWSZE w domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok Panowie i Panie otorz zamówiłem specjalistę i powiem wam że męczył się 2 godziny. To że otworzył auto w 10 min tu nic nowego jak się ma taki sprzęt ale musiał programować i kopiować komputer bo AUDI tak zabepieczylo auto że bez pilota nie otworzy się ani drzwi pasażera ani bagaznika. 

Panowie bo się nie dogadałem z magikiem ale dał mi taka mała kapsułek ? i nie bardzo wiem co to jest tak jak by kopia komputera lub coś takiego czy dobrze sądzę? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Avaxus napisał:

Panowie bo się nie dogadałem z magikiem ale dał mi taka mała kapsułek ? i nie bardzo wiem co to jest tak jak by kopia komputera lub coś takiego czy dobrze sądzę? 

Transponder do pilota,dzięki niemu immo pozwala odpalić auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha to spoko wystarczy dorobić kluczyk, zaprogramować pilot i wszystko śmiga 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...