Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A6C6 3.0 TDI V6 Quattro S-line Sedan Lift.....


grzes283

Rekomendowane odpowiedzi

23 godziny temu, grzes283 napisał:

Paruje, ale ma prawo przez jakiś czas

To norma w tych lampach ,że ma prawo przez jakiś czas parować?:eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tych i w każdych innych może tak być. Oczywiśnie nie jest to norma, ale powszechne zjawisko.

Nie pierwszy  i zapewne nie ostatni raz się z czymś takim spotykam. Po niedługim czasie powinno ustąpić. Na pewno im wyższa temperatura, tym szybciej lampa odparuje. Lampa nie była rozklejana, więc na pewno jest szczelna.

W A4 zmieniałem samą soczewkę i około dwóch tygodni mi lampa parowała, po tym czasie spokój. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi nic nie parkuje, a też dałem lamy do regeneracji soczewki 

W A4 miałem z tym problem i jest to zjawisko dos powszechne ale temat do opanowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, pajda napisał:

Mi nic nie parkuje, a też dałem lamy do regeneracji soczewki 

W A4 miałem z tym problem i jest to zjawisko dos powszechne ale temat do opanowania

Nie ma reguły, mi prawa również nie zaparowała. Problem to żaden nie jest, raczej normalne zjawisko. Po montażu miałem 2/3 klosza we mgle, teraz praktycznie  nie ma śladu. Takie zjawisko może wystąpić również podczas wymiany żarówki, jeśli robimy to wilgotną porą na dworzu i jeszcze zajmie to nam dłuższą chwilę, podczas której dekielek jest zdjęty.

Co innego jak kleimy lampy, wówczas wilgoś wychodzi z kleju i taki zjawisko może dłużej się utrzymać - ale oczywiście nie musi. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, audiaudi napisał:

masz gdzieś nieszczelność

A skąd ta nieszczelność by się wzięła?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regeneracja kierownicy zestawem colourlock. Zobaczymy jak z trwałością. Optycznie jest różnica....

PRZED...

20191130_153105.jpg

20191130_153109.jpg

 

PO....

 

20191130_162615.jpg

20191130_162608.jpg

Edytowane przez grzes283
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:dzięki, jak na pierwszy raz, to jestem zadowolony. Aczkolwiek w dotyku nie przypomina skóry - bardziej kawałek papieru ściernego:grin: ale mam nadzieję, że się "ułoży" podczas użytkowania. Grunt, żeby nie farbowała i ładnie się podgrzewała.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No różnica jest spora ;) 

papier ścierny na rękę i się docierajcie ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, grzes283 napisał:

Aczkolwiek w dotyku nie przypomina skóry - bardziej kawałek papieru ściernego:grin: ale mam nadzieję, że się "ułoży" podczas użytkowania.

Ja swoją tak samo odnawiałem i też miałem na początku papier ścierny. Trochę pokręcisz kierą i wróci do normy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Gregorski3 napisał:

Ja swoją tak samo odnawiałem i też miałem na początku papier ścierny. Trochę pokręcisz kierą i wróci do normy.

A jak się ma sprawa z trwałością?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, zabiello napisał:

A jak się ma sprawa z trwałością?

Ja jeździłem pół roku i nic się nie działo . Obecnie nie wiem bo auta już nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem ciekawy, jak z tym będzie. Generalnie przekładam kierownicę na zimę,  bo jest grzana. Niech mi starczy na dwie zimy, to i tak dobrze. Używki w dostateczny stanie, to koszt 400 zł wzwyż. Tu mnie wyszło poł godziny roboty i 48 zł zestaw koloryzujący. Jeśli nie będzie barwić dłoni, to będzie SI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robiłem też w a4 kierownice grzaną i po ok pół roku zrobiła się juz mniej szorstka :P więc cierpliwości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, brygadzista napisał:

Piękne wozidło podziwiam wkład pracy nie mówiąc o kasie :kox:

Podziękował:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.12.2019 o 20:18, grzes283 napisał:

:hi:dzięki, jak na pierwszy raz, to jestem zadowolony. Aczkolwiek w dotyku nie przypomina skóry - bardziej kawałek papieru ściernego:grin: ale mam nadzieję, że się "ułoży" podczas użytkowania. Grunt, żeby nie farbowała i ładnie się podgrzewała.:)

ja był robił całą w perforowanej skórze albo w alkantarze (taką mam u siebie) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...