Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Regulacja drzwi a4 b6


WunZUU

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam mały problem z drzwiami po obydwu stronach z przodu, a mianowicie maskownice głośniczków (tych górnych) w drzwiach po ich zamknięciu ocierają się z kratkami nawiewu. Czy jest jakaś regulacja na zawiasach, która pozwoli wysunąć trochę drzwi na zewnątrz? Chodzi mi o to, żeby odstęp od tych plastików pomiędzy drzwiami, a kokpitem był większy, gdyż aktualnie ocierają się o siebie i wydają nieprzyjemne odgłosy tarcia plastik o plastik. Problem jest tylko przy samej górze, na dole odstęp jest spory.

 

Zamieszczam zdjęcie, żeby lepiej zrozumieć o co mi chodzi (To nie jest moje zdjęcie, tylko z internetu)

dddd.JPG

Edytowane przez WunZUU
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boczek dobrze masz założony ,zrób foto jak wygląda przy szybie,bo wydaje mi się że nie wskoczył jak powinien

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zdjęcie dałem dla przykładu, u mnie jest ciaśniej. Boczek może być faktycznie źle, bo górna część boczków, która zachodzi na szybę po prostu leży i można ją odgiąć, a chyba powinna być zaczepiona. Jutro dam swoje zdjęcie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To na 100% tu leży wina ,zdejmij boczek i załóż poprawnie,najpierw wciskasz górę przy szybie następnie dociskasz dół boczka 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak myślałem drzwi są ok, tylko boczki źle założone, porównaj sobie z tyłem jak powinno być

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli trzeba rozbierać, znajdę jak zdemontować boczek i spróbuję jakoś to założyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpisz w Google "a4 b6 demontaż tapicerki drzwi " wyświetli się film jak to zrobić

Edytowane przez greg2505
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak obejrzałem już, może uda się wszystko poskładać jak było :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś wielki ? Udało się i jest lux. Warto mieć spinki podczas zdejmowania, bo bardzo łatwo się psują. Ja wymieniłem chyba z 7 spinek. Dzięki raz jeszcze. 

20190901_124656 (2).jpg

20190901_124701 (2).jpg

20190901_125004 (2).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, WunZUU napisał:

Jesteś wielki ? Udało się i jest lux. Warto mieć spinki podczas zdejmowania, bo bardzo łatwo się psują. Ja wymieniłem chyba z 7 spinek. Dzięki raz jeszcze. 

20190901_124656 (2).jpg

20190901_124701 (2).jpg

20190901_125004 (2).jpg

Nie ma sprawy ,a zapomiałem ci wspomnieć o spinkach,ważne że jest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja musze kupić spinki drzwi oraz spinki uszczelki ponieważ jak ściągałem boczki to ułamały mi się. Możliwe, że przez to zawsze drzwi muszę mocniej pociągnąć aby się zamknęły. Muszę poszukać zestawu. Ma ktoś instruktaż jak poprawnie założyć uszczelke drzwi? najbardziej chodzi jak ułożyć początek uszczelki(od strony zamka)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...