Nowicjusz - wątek powitalny

Hugo

Witam, od tygodnia jestem szczęśliwym posiadaczem A4B6 1.8t 163HP, 2002 r. Benzyna.

Mam nadzieję, że na forum znajdę odpowiedzi na wszystkie swoje pytania, oraz w miarę możliwości i swojej wiedzy będę służył pomocą.

Pozdrawiam, Mateusz.

• Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• Cuber

• PABLO

• wrclaguna

• Wihajster

19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witam serdecznie w klubie :a4fan: Mam nadzieję, że znajdziesz informacje jakich szukasz i forum będzie pomocne. Pozdrawiam :hi:

Witam wszystkich jestem Damian,

zostałem szczęśliwym posiadaczem a4 b5 avant 1996r  1.8T AEB 150km mam nadzieję, że będzie dobrze służyć tak jak mojemu dziadkowi przez 12 lat.

Witajcie,

Od marca jestem szczęśliwym posiadaczem A4 B8 w wersji allroad, może nieco nietypowego to wszystkie dokładki są w kolorze. Już zdążyłem odwiedzić kilkukrotnie to forum i zrobiło na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Zwykle szybko znajdowałem odpowiedzi na moje pytania. Mam nadzieję zaglądać tu częściej ?

Pozdrawiam,

Waldemar

,,,

Witam wszystkich miłośników Audi. Lubie marke Audi. Kiedyś miałem 80 b4.Teraz dołączam do grona posiadaczy A4. Pozdrawiam wszystkich.

,,,

Witam wszystkich, mam na imię Piotrek, jestem z Podkarpacia z okolic Brzozowa.

Od pewnego czasu jestem posiadaczem A4 B6 1.9tdi. Mam nadzieje ze inni pomogą rozwiązać niektóre problemu a w zamian napewno sie odwdzięcze.

,,,

Witam serdecznie koleżanki i kolegów , po dwuletniej przerwie wróciłem do Audi , można powiedzieć,że cofnąłem się w roczniku ( 2003) ale nie mogłem się oprzeć

stanowi autka i kupiłem A4B6 S-line AVF 6b kolor LZ9W.

Witam

Mam na imię Michał od jakiegoś miesiąca stałem się posiadaczem Audi a4 b6. Jestem raczej "niedzielnym" mechanikiem chodź to i tak za dużo powiedziane lecz zawsze lubię się dzielić spostrzeżeniami i doświadczeniem. Pochodzę z województwa podkarpackiego dokładnie z Gorzyc.

,,,

Witam, mam na imię Paula, pochodzę z woj. lubelskiego. Jestem posiadaczką czerwonego Audi A4 B5 1.6 z 1999, Lift. Jest to mój pierwszy ogólnie pojazd a raczej miłość, co równocześnie znaczy, że lubię wkładać w ten samochodzik trochę serca. Postanowiłam dołączyć na forum, ponieważ lubię porozkręcać, "podłubać" i poskręcać (choć czasem jest problem ze skręceniem do stanu pierwotnego :D ) oraz po prostu pragnę dzielić się informacjami z innymi użytkownikami forum.  Pozdrawiam wszystkich♥️ ?

,,,

Witam serdecznie wszystkich, w końcu po wielu miesiącach przeglądania incognito postanowiłem się zarejestrować :)

Pozdrawiam,

Barti_