Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Chip Brak Mocy


Petro1010

Rekomendowane odpowiedzi

Witam po zrobieniu programu W mojej Audi a4 b6 bex gdzie wyszło 213 km i327 niuta po przejechaniu okolo 30 km samochód traci moc chodzi bez turba po zgaszeniu i ponownych uruchomieniu samochód nadal ma moc ale przy większych obrotach nadal spada moc szarpie nie równo ciągnie  Tuner Twierdzi że to może być wina intercolera i proponuję albo jego zmianę lub zmniejszanie mocy. , z tego co czytałem na forum bez zmiany żadnych gratow przy moim wyniku autko powinno. Śmigać dobrze. I nie powino miec takich objawów jak ja mam ... Co może być przyczyną tych objaw?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Petro1010 napisał:

Tuner Twierdzi że to może być wina intercolera i proponuję albo jego zmianę lub zmniejszanie mocy. ,

Jeżeli auto teraz wogóle prawie nie przyspiesza to tuner Cię kłamie.

Skoro auto nie jedzie i po zgaszeniu i ponownych uruchomieniu  odzyskuje moc to coś jest nie tak i nie jest to wina kulera zwłaszcza że w BEX siedzi DSMIC seryjnie

Edytowane przez WYSKUN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie tuner nie tuner jak nie potrafi zdiagnozować auta a później kwiatki ?  

Zrób logi

2+31+115

3+20+118

2+31+33

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznij od DV i odpowietrznika skrzyni korbowej. Na postoju tez nie rowno pracuje? Te dwie rzeczy do sprawdzenia. Poza tym koniecznie trzeba zrobic logi.

Edytowane przez adamm_85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłem zaworek n75 nie pomogło nic temp w dolocie 30 ° ogólnie gdy samochód zaczyna przyspieszać mocno ciągnąć słychać mocny świst i po mim brak mocy moze układ nie szczelny? 

20190906_195503.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I na co te wymiany w ciemno? Logi podstawa i sprawdź podciśnienia czyli ogarnij szczelność dolotu kompresorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...