Skocz do zawartości
IGNOROWANY

1.8T CFMA - Prośba o analizę logów statycznych i dynamicznych


stefstefan1

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Zakupiłem niedawno Seata Exeo z 1.8T i przed chipem, chciałbym zweryfikować, czy wszystko jest ok z silnikiem. Logi dynamicznie robiłem na 2 biegu, bo nie miałem wystarczająco długiej prostej - nie wiem czy to ma jakieś znaczenie dla wyników. Poniżej logi:

002-033 dynamiczne

003 020 dynamiczne
115-118 dynamiczne
032 statyczne
001-003 statyczne
002-033 statyczne
090-093 statyczne
Edytowane przez stefstefan1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są problemy, logi robiłeś po skasowaniu błędów?, rozrząd wygląda jakby był przestawiony o ząbek, turbo dość słabo wstaje, ale trzeba powtórzyć logi na 3 zeby potwierdzić, do tego zalewa go paliwem,trzeba sprawdzić cisnienie paliwa na listwie, filtr paliwa nie był ostatnio wymieniany? to on może odpowiadać za to zalewanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Łukasz13 napisał:

Są problemy, logi robiłeś po skasowaniu błędów?, rozrząd wygląda jakby był przestawiony o ząbek, turbo dość słabo wstaje, ale trzeba powtórzyć logi na 3 zeby potwierdzić, do tego zalewa go paliwem,trzeba sprawdzić cisnienie paliwa na listwie, filtr paliwa nie był ostatnio wymieniany? to on może odpowiadać za to zalewanie.

Wydaję mi się, że przed pierwszym logiem kasowałem błędy, potem między kolejnymi już nie. Rozrząd był wymieniany zaraz po zakupie. Chodzi o przestawienie wałków rozrządu na łańcuszku czy między wałkami rozrządu a wałem korbowym? Filtr paliwa mam kupiony nowy, ale jeszcze nie miałem okazji wymienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...