Skocz do zawartości
IGNOROWANY

automatyka świateł


aprox99

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,oglądałem dzisiaj a4b8 z 2015 r .Na szybie przedniej jest jakiś sensor i facet twierdzi że np wjeżdżając do tunelu światła włączają się automatycznie ,chociaż na włączniku po lewej nie ma funkcji auto.Gość zaklina się że to jest po to.Nie ma fotochromowego lusterka wstecznego .Dokładnie tego wszystkiego nie sprawdzałem .Czyżby tak było albo ten sensor to od deszczu?Pozdr

Edytowane przez aprox99
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ta wilgotność to komu i na co?Poza tym on wygląda tak samo jak w poprzednim moim a4b8,który miał czujnik deszczu i automatyczne światła .Czytałem na niemieckim forum że ponoć są wersje bez pozycji ,,auto" na włączniku świateł i po ustawieniu na światła mijania samoczynnie włącza się światło i wyłącza w zależności od jasności otoczenia 

Edytowane przez aprox99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na etka audi jest rysunek poglądowy i ja mam czujnik o numerze 21 ,czyli ten co jest przyklejony do szyby bezpośrednio,czujnik wlgotności siedzi za lusterkiem tam gdzie takie podłużne otworki.Czujnik wilgotności to numer 19

logo-icon.png
AUDI.7ZAP.COM

Innen-/Aussenspiegel Audi A4/Avant (A4) 2015 jahr Audi EUROPA 857040 Ersatzteile

 

Edytowane przez aprox99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...