Nowicjusz - wątek powitalny

Hugo

Cześć wszystkim, od kilku dni jestem właścicielem a4 b6  w sedanie z silnikiem 1.8 t amb 170km ze skrzynia tiptronic.

• Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• Cuber

• PABLO

• wrclaguna

• Wihajster

19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witam serdecznie w klubie :a4fan: Mam nadzieję, że znajdziesz informacje jakich szukasz i forum będzie pomocne. Pozdrawiam :hi:

,,,

Witam grono miłośników Audi, od kilku dni posiadam spełnienie swoich marzeń :)

Audi A4 b8 2015 2.0TDI 150KM Quattro

,,,

Mam na imie Marcin. Mam 32lata, jeżdżę A4 z 1998 r z silnikiem 1.9 Tdi 110km afn. Pochodze z podlasia.

,,,

Witam serdecznie wszystkich fanów marki, mam na imię Marcin, na daną chwilę jeżdżę Audi a4 b6 z 2002 roku. Jestem jego pierwszym właścicielem w kraju, drugim w Europie, więcej na temat auta już nie bawem w odrębnym temacie. Pozdrawiam wszystkich ?

IMG_20190818_152750.jpg

,,,

Cześć wszystkim, od kilku dni jestem właścicielem a4 b7 2.0 benzyna  i mam nadziej ze nie będzie z nią problemów?.

,,,

Billy Mark is a creative person who has been writing blogs and articles about cyber security. He writes about the latest updates and how it can improve the work experience of users. His articles have been published in many popular e-magazines, blogs, and websites.

norton.com/setup |  norton.com/setup | norton.com/setup | norton.com/setup  | office.com/setup

Witam jestem Krzysztof z Dolnego Śląska i jestem szczęśliwym posiadaczem audi a4 b7 1.8t bfb ?

,,,

Witam Wszystkich ?? oczywiście będę potrzebował kilku informacji. Miło jest znaleźć się w progach klubu A4 Pozdro.... ???

Witam serdecznie w klubie :a4fan: Mam nadzieję, że znajdziesz informacje jakich szukasz i forum będzie pomocne. Pozdrawiam :hi:

• Ostatnio przeglądający   1 użytkownik