Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kontrolka zielona włączonych świateł na desce rozdzielczej


dareckimeble

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuje manuala do naprawy podświetlenia na desce rozdzielczej i wymiany żaróweczki czy diody która świeci się na zielono i oznacza włączone światła.Może ktoś wie czy to są żaróweczki czy diody i jakie.

 


*Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Manuale - DIY - zrób to sam - W tym dziale znajdziesz poradniki, dzięki którym sam dokonasz napraw lub modyfikacji w swoim aucie." - wątek przeniesiony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej świeciła u Ciebie?

Może masz niezaprogramowaną opcję sygnalizacji świateł postojowych/pozyzyjnych właśnie tą zieloną kontrolką >< . (programować VCDSem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dioda sygnalizuje już na światłach pozycyjnych,  
Światła mijania są tylko na włączniku,
światła drogowe na desce, kolor niebieski
czy wszystko na desce swieci... można sprawdzić w teście wyjść licznika- VAGcomem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, GreGoriO napisał:

dioda sygnalizuje już na światłach pozycyjnych,  
Światła mijania są tylko na włączniku,
światła drogowe na desce, kolor niebieski
czy wszystko na desce swieci... można sprawdzić w teście wyjść licznika- VAGcomem.

Czyli na desce tylko drogowe? Zdemontowałem kierownicę i pomyślałem,żeby od razu zaglądnąć do licznika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, robi4020 napisał:

Wcześniej świeciła u Ciebie?

Może masz niezaprogramowaną opcję sygnalizacji świateł postojowych/pozyzyjnych właśnie tą zieloną kontrolką >< . (programować VCDSem)

Nie dawno kupiłem i zauważyłem że nie świeci.Zdemontowałem kierownicę do obszycia i pomyślałem żeby tam zaglądnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W b6 nie ma jak w b5, że pokazuje osobno postojowe i mijania. Masz tylko postojowe na blacie, które świecą się od.momenty włączenia postojowych, aż po mijania, później dochodzi tylko niebieska od drogowych. 

Screenshot_2019-09-16-07-32-56-913_com.android.chrome.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak kolega wyżej napisał, sygnalizowanie świateł mijania kontrolką na desce w B7 włącza się odpowiednim kodowaniem licznika. Ja u siebie miałem to wyłączone i kodowaniem sobie włączyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. W ktorym miejscu w vcds jest opcja zeby uaktywnic ta sygnalizacje pozycyjnych? W instrument cluster pewnie, tylko gdzie. Przekopalem wszystkie kodowania itd i nic nie moglem znalesc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...