Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Film na temat używanych Audi A4 B8 - 3 różne egzemplarze (3.0TDI, 2.0TDI i 1.8TFSI)


Daniel Rurarz

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, w wolnych chwilach bawię się robiąc kanał na YouTube o używanych autach, starając się przedstawić je w jak najbardziej wartościowy sposób.

Wczoraj wypuściłem film o Audi A4 B8. Szukałem właścicieli również u Was i jeden z nich (zgadnijcie który ? ) trafił do mnie dzięki temu forum.

Obejrzyjcie i powiedzcie mi co sądzicie o takim filmie - co poszło dobrze, co trzeba zrobić inaczej, jakie pytania powinienem zadawać i jakie auta przedstawiać. Z góry dziękuję. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem na razie 30 sekund i...

B8 produkowane było od 2007r.

Jak już mówisz o wersjach nadwozia, to używaj oznaczeń Audi czyli Avant, a nie kombi. 

Gdzie Ty widziałeś A4 B8 Cabriolet? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Hugo. Masz rację z 2007 i z cabrio. Jedno i drugie to moje gapiostwo.

Dobrze wiedziałem, że B7 skończyli produkować chyba jakoś wiosną / latem 2007 i linia produkcyjna pojechała do Hiszpani, więc siłą rzeczy mogli zacząć produkować B8 jeszcze w tym samym roku, czego nie sprawdziłem tylko oparłem się na Wikipedii. Z kabrioletem to było tak, że odfiltrowałem sobie w OtoMoto generację B8 i typ nadwozia = kabriolet. Wyskoczyło 5 egzemplarzy i bezmyślnie to przepisałem nie patrząc na fotki, gdzie po lekkim przyjrzeniu się dobrze widać, że to B7.

Przy kolejnym filmie lepiej sprawdzę "warunki brzegowe". Do tego dodam erratę.

Zachęcam do obejrzenia reszty, bo tam już wypowiadają się właściciele a nie ja. Pozdrawiam ?

 

 

Edytowane przez Daniel Rurarz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie bardzo ciekawy film. Zabieram się za kupno B8 od jakiegoś czasu, ale nie mogę znaleźć nic ciekawego blisko mnie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Zbynio24. Tak, zakup B8 to nie jest łatwa sprawa. Jest wiele świetnych egzemplarzy, których właściciele niechętnie się pozbędą i (z racji popularności A4 w Polsce) mnóstwo aut ściągniętych na handel, byle zarobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...