Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zwrotnica - nie mogę znaleźć zamiennika


zbigor

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, potrzebuję pomocy w doborze części. Chodzi o lewą przednią zwrotnicę . Kawałek niestety  pękł przy próbie zdjęcia górnych wahaczy.  Auto z początku 2009r.   Numer na zwrotnicy to dokładnie: R8K0407257G-SJ2Fr.

Podejrzewam że numer katalogowy byłby 8K0407257 bo takie się w internetach pojawiają. Niestety nie występuje na stronie oemepc i nie wiem jaki może być zamiennik. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podepnę sie pod temat, mam ten sam problem, szukam zamiennika do zwrotnicy : R8K0407258G   , Vin WAUZZZ8T59A006316

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lewa - 8K0 407 253 T lub 8K0 422 817 B

prawa - 8K0 407 254 T lub 8K0 422 818 B

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widziałem przeglądając alledrogo pojawiły sie zamienniki zwrotnic marki skv. Zawieszenia mają całkiem dużo w ofercie, opinie też nie sa złe więc chyba można kupić. Na pewno do a4 b8 widziałem, ze są dostępne. Nie wiem czy jakas inna firma ma zamienniki czy szukasz oryginału/używanej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukaj oryginalnej w uzywce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Koledzy mam podobny problem. Pękła mi zwrotnica lewy przód. Z etki wychodzi ze potrzebuję 8K0407253 AB lub AA. Chcę kupić używke ale nikt takich nie sprzedaje. Wszędzie są tylko z końcówkami 257 i ja juz naprawdę nie wiem o co chodzi. Jeśli ktoś wie to proszę oswieccie mnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja szukam z kolei obu zwrotnic, nigdzie nie mogę znaleźć ich po numerze VIN. Mechanik uwalił w nich uszka śruby (po prostu widać pęknięcia) przy mocowaniu górnych wahaczy, stwierdził że mogę tak jeździć. Proszę o pomoc. VIN: WAUZZZ8K59A074302

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Może ktoś sprawdzić jaki nr części ma prawa zwrotnica dla nr vin: WAUZZZ8K2DA002062 ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, zetika napisał:

Witam. Może ktoś sprawdzić jaki nr części ma prawa zwrotnica dla nr vin: WAUZZZ8K2DA002062 ??

KSM czy CobaPress ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Dev napisał:

KSM czy CobaPress ?

Tego właśnie nie wiem. To są producenci? Mam zdjęcie naklejki na zwrotnicy. Ale po tym nr nic nie pokazuje w katalogu.

20210705_162544.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.07.2021 o 22:08, zetika napisał:

Tego właśnie nie wiem. To są producenci? Mam zdjęcie naklejki na zwrotnicy. Ale po tym nr nic nie pokazuje w katalogu.

20210705_162544.jpg

CobaPress

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, galardo31pl napisał:

Witam mógłby ktoś podać mi numery przednich zwrotnic po Vin WAUZZZ8K4DA017002, dzięki.

KSM czy CobaPress ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...