Nowicjusz - wątek powitalny

Hugo

Witam serdecznie w klubie :a4fan: Mam nadzieję, że znajdziesz informacje jakich szukasz i forum będzie pomocne. Pozdrawiam :hi:

• Odpowiedzi 415.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• Cuber

• PABLO

• wrclaguna

• Wihajster

19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów/pasjonatów audi a4

??

Przedstawiam moje a4 b7

Pytań do was napewno będę miał mnóstwo bo to 2.0 tdi

IMG_20190910_182336_712.jpg

,,,

IMG_20180407_202525_477.jpgIMG_20171027_192640_150.jpgWitam wszystkich forumowiczów! Oto moje Audi a4b8

2.0 CJCD 150KM  S-line .

Auto zakupione w Niemczech ponieważ obecnie tu mieszkam .20190711_193509.jpg20181118_142201.jpg20190622_204729.jpg20190622_204729.jpg

Edytowane przez Futro777

,,,

Cześć wszystkim, forum przegląam od dłuższego czasu i bardzo dużo cennych informacji udało mi się wykopać za co dziękuję wszystkim użytkownikom :)

,,,

Po wielu latach jazdy Laguną III GT nadszedł czas na zmiany... Od wczoraj jestem szczęśliwym posiadaczem czterech pierścieni :D mam już sporo pytań więc czeka mnie kilka godzin poszukiwań na forum :)

WItam!

forum przeglądam od ponad  roku, zarejestrować sie postanowiłem dopiero niedawno, ze wzgledu na obszerna zawartość i duzo informacji oraz ciekawostek na temat naszych aut :)

pozdrawiam!

Marcin

,,,

Cześć, nazywam się Mikołaj i już niebawem będę, tak jak Wy, posiadaczem jednego z tych cudownych (zobaczymy w praktyce :D) aut. Planuję zakup A4 B6, i tu nie zaskoczę, z 1.8t. Poprzeczkę stawiam wysoko, bo auto ma być na dłużej. Liczę, że pomożecie w doborze egzemplarza i mam nadzieję, że po czasie również będę miał na tyle wiedzy, żeby pomóc innym. Pozdrawiam i do zobaczenia na dziale B6 ;)