Skocz do zawartości
IGNOROWANY

*Sprzedam* Audi A6 C7 3.0TDI V6 Quattro Stronic gwint radar kamera webasto panorama koła 20


krystek590

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj wpadł mały modzik w postaci nakładek na pedały ze stali nierdzewnej. Jest to zamiennik, ale po dobrych opiniach postanowiłem sam przetestować :P Jestem mile zaskoczony, bo naprawdę wykonanie jest solidne, bardzo fajne są te nakładki w użytkowaniu i ciekawie się to prezentuje. Co najważniejsze cena bardzo atrakcyjna :banan:

spacer.png 

spacer.png

Edytowane przez krystek590
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem ponad rok....praktycznie dwie zimy i się sprawdziło. Aczokolwiek lekki nalot przy gumach się robił. Wystarczyło co jakiś czas fibrą przejechać ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyszedłem z założenia, że jak będzie lipa to kupie ori nakładki. Jak za taką cenę naprawdę przyzwoicie jest ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie obeszło się również bez zabawy VCDS ;) Wpadł test zegarów, który moim zdaniem troszkę lepiej się prezentuje niż w b8 z uwagi na dodatkowe ledy wokół prędkościomierza od ACC czy elektryczny ogranicznik obrotomierza. Standardowo włączyłem Lap Timer, elektroniczną temperaturę oleju oraz booster zmiany biegów. Zielone menu również odblokowane. Coś tam jeszcze włączyłem, ale już nie pamiętam :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, krystek590 napisał:

włączyłem Lap Timer, elektroniczną temperaturę oleju oraz booster zmiany biegów.

możesz napisać gdzie to włączyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z uwagi na coraz zimniejsze noce zacząłem testować webasto. Musze przyznać, że fajna sprawa, ciekawe co na to akumulator :naughty:

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło wsiąść do ciepłego auta, mimo że na dworzu jest ok. 6-8 st. to i tak w aucie jakoś tak nieprzyjemnie jest. Webasto daje radę :-)

I szczerze mówiąc, to jest lepszy bajer aniżeli quattro. Śniegu u nas nie ma, a zimno jest ciągle....hahaha

Co do akumulatora, to nie musisz się martwić. System wyłączy Tobie webasto, jeśli uzna, że masz za mało prądu. Ja w ubiegłym roku mimo zmęczonego już aku włączałem webasto na ok. 20 min. i nie miałem nigdy problemu. Tylko TytanGPS wysyłam mi monit, ze aku spadło poniżej 11.8V.

 

 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.10.2019 o 09:31, grzes283 napisał:

Miło wsiąść do ciepłego auta, mimo że na dworzu jest ok. 6-8 st. to i tak w aucie jakoś tak nieprzyjemnie jest. Webasto daje radę :-)

I szczerze mówiąc, to jest lepszy bajer aniżeli quattro. Śniegu u nas nie ma, a zimno jest ciągle....hahaha

Co do akumulatora, to nie musisz się martwić. System wyłączy Tobie webasto, jeśli uzna, że masz za mało prądu. Ja w ubiegłym roku mimo zmęczonego już aku włączałem webasto na ok. 20 min. i nie miałem nigdy problemu. Tylko TytanGPS wysyłam mi monit, ze aku spadło poniżej 11.8V.

 

 

 

W dniu 7.10.2019 o 10:20, jedrekx napisał:

u mnie aku jest od nowości i w każdą zimę, prawie codziennie używam webasto ;)

czyli można śmiało programować nawet na tydzień z góry webasto :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie na 10 minut wystarczy, w pełni szyb nie odmrozi, ale przynajmniej wnętrze już jest nagrzane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.10.2019 o 14:43, jedrekx napisał:

u mnie na 10 minut wystarczy, w pełni szyb nie odmrozi, ale przynajmniej wnętrze już jest nagrzane :)

Dlaczego tak krótko ustawiasz? jak ustawi się na 30min to szyby powinny się odmrozić myślę. Też zależy jaka temperatura jest ustawiona ;) 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.10.2019 o 21:42, jedrekx napisał:

Bo tyle mi zawsze wystarczało żeby nie wsiadać do lodowatego samochodu ?

U nas takie są zimy, że wytestuje dopiero pewnie w styczniu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio odkryłem, że posiadam lounch control :naughty: trochę jeszcze muszę poćwiczyć sprawne wchodzenie w ten tryb :D wiem wiem, skrzynia cierpi i nie mam zamiaru tego często używać

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zebrałem się, żeby zrobić zbieżność i geometrie kół po wymianie zawieszenia. Zupełnie inna jazda ;) Zmiana zawieszenia rozjechała wszystkie parametry, nawet gołym  okiem widać zmiany :o

 

Edytowane przez krystek590
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...