Skocz do zawartości
IGNOROWANY

webasto jak to jest z tym 8k0 i 8r0


krzychu1234

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc. Mam pytanie odnosnie  rozrozenia webasto. Na masce mam 

Hydronics II-sf, Diesel, 12V, 50W, 5kw, 2,5bar

e1 00 0175,

e1 03 4766

no i 8k0 010525A

Na piecu mam  praktycznie wszyskto to samo nawet e1 sie zgadza ale juz jest 8r0265105a

No i oczywiscie na piecu mam  jeszcze model D5S-F i tydzien rok 3609 ktory raczej by sie zgadzal z data produkcji (audi a5 2009)

Teraz co jest jeszcze wiekszym znakiem zapytania, na tym piecu jest jeszcze taka jakby ala naklejka i tam jest  juz 8K0 265( dalej nie da rady odczytac bo wytarte)

Generalnie  webasto nie bylo widziane w vcds, to je podlaczylem i  wszystkie uklady na tej lini CAN zaczely swirowac. Okazalo sie po pomiarach ze te webasto nadaje na standardach 12/0 V, a CAN ma napiecia max 5V.

Mogłbym mi ktos chociaz wytlumaczyc problem  jakie wreszcie ja powinineme miec webasto ? Czy jest jakas roznica miedzy nimi ? Dodam ze nie mam systemu start stop, auto jest z 2009. Oczywiscie mozliwe ze jest to skladak, wiec i maska i piec moga byc wymienione. Tylko jesli maska byla by wymieniona to miala by plakietke ?Jesli webasto bylo by wymienione to mialo by identczny tydzien i rok jak auto ?No i  jakim cudem na tym jednym webasto na  glownej plakietce jest 8R0 a na  tej dlugiej waskiej naklejce 8k0 ?

Z gory dziekuje za pomoc i pozdrawiam

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...