Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Malowanie wewnętrznych plastików


kazzi

Rekomendowane odpowiedzi

Zbieram pomysły na kolejny sezon, w planach mam wymianę wnętrza. Obecnie jest to granat, chciałbym czerń. Jak wiadomo wystarczy że trzeba wymienić plastiki i sprawa załatwiona. Jednak chciałbym ograniczyć wymianę takich rzeczy jak deska rozdzielcza, wykładzina, wnętrze bagażnika, słupki gdyż ich stan jest praktycznie idealne (żądnych rys, przetarć itd.) i teraz nasuwa mi się pytanie czy malował ktoś takie rzeczy jak deska rozdzielcza? podsufitka? jeżeli tak to jakimi preparatami? Zależy mi na tym aby odcień był wręcz idealny jak ori (reszta gratów będzie przekładana boczki, tunel itd.) jak się do tego zabrać aby po jakimś czasie nie odchodziła mi farba? Czy gra jest warta świeczki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja malowałem uchwyty drzwi i plastiki w których są przyciski sterowania szyb x 4. Jest to praca na cały dzień, a montaż najlepiej następnego dnia.Lakiery w spray-u, 2x podkład , 2x ori kolor nadwozia i jeden duży bezbarwny, papier ścierny 320 do zdarcia ori gumy potem 600, podkład  2 warstwy, papier wodny 1000 , teraz 2-3 warstwy koloru, i znowu 1000  do idealnej gładkości, bezbarwny ...ja dałem 3 warstwy ale to wg uznania. następnego dnia  pasta 3G delikatna polerka do gładkości ,wytrzeć i montaż. Powodzenia w pracy i duuużo cierpliwości. Poszukam,może mam gdzieś fotki to wrzucę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj chętnie zobaczę efekt. dużo pracy aby zdemontować rączki z boczków celem malowania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.09.2019 o 22:50, Rafik 47 napisał:

Witam, ja malowałem uchwyty drzwi i plastiki w których są przyciski sterowania szyb x 4. Jest to praca na cały dzień, a montaż najlepiej następnego dnia.Lakiery w spray-u, 2x podkład , 2x ori kolor nadwozia i jeden duży bezbarwny, papier ścierny 320 do zdarcia ori gumy potem 600, podkład  2 warstwy, papier wodny 1000 , teraz 2-3 warstwy koloru, i znowu 1000  do idealnej gładkości, bezbarwny ...ja dałem 3 warstwy ale to wg uznania. następnego dnia  pasta 3G delikatna polerka do gładkości ,wytrzeć i montaż. Powodzenia w pracy i duuużo cierpliwości. Poszukam,może mam gdzieś fotki to wrzucę.

Nie malowałem tylko zdzierałem gumę i do tego użyłem kamienia do stóp(pumex) nie ma rys i wygląda jak nowe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...