Skocz do zawartości
IGNOROWANY

czy to jest prawidłowa praca silnika?


ziel12

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, przem8 napisał:

Chodzi jak pszczółka ? Napinacz widzę, że już był zmieniany

Zgadza sie :D lecz niestety towarzyszy mi dalej ten dźwięk po nocy i za cholere nie moge dojsc do tego ale narazie jezdze :D

 

Edytowane przez ziel12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, przem8 napisał:

Nie słychać czasem brzęczenia combi zaworu? Odłącz sai i się dowiesz

jest to do ogarnięcia dla laika? jestem zielony w tym. mogłbyś troche nakierować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo rozpiąć wtyczkę przy pompie SAI - dostęp od spodu lub odłączyć przekaźnik, który jest chyba w puszcze pod maską ale nie powiem Ci dokładnie który.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, przem8 napisał:

Albo rozpiąć wtyczkę przy pompie SAI - dostęp od spodu lub odłączyć przekaźnik, który jest chyba w puszcze pod maską ale nie powiem Ci dokładnie który.

o kurcze czarna magia dla mnie widze ale tak czy siak wezme to pod uwage, jeśli by sie okazało ze to chodzi o tej combi zawór sai to jazda z tym przyniesie jakis klopot?

Edytowane przez ziel12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, ziel12 napisał:

o kurcze czarna magia dla mnie widze ale tak czy siak wezme to pod uwage, jeśli by sie okazało ze to chodzi o tej combi zawór sai to jazda z tym przyniesie jakis klopot? 

Wpisz sobie w google i zobaczysz jak to wygląda :D

Jak to SAI to nic nie szkodzi. Wszystko dla pseudo ekologii. Najlepiej to wywalić jak sprawia problemy i wyłączyć w ecu u tunera żeby checkiem nie waliło po oczach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, przem8 napisał:

Wpisz sobie w google i zobaczysz jak to wygląda :D

Jak to SAI to nic nie szkodzi. Wszystko dla pseudo ekologii. Najlepiej to wywalić jak sprawia problemy i wyłączyć w ecu u tunera żeby checkiem nie waliło po oczach.

dobra obadałem sprawe, jesli dobrze spojrzalem i skojarzylem to to bedzie chyba nad pokrywą obok wystajacej kostki napinacza, jutro za widnego bede walczyl z tym :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam jest combi zawór, obok napinacza ale żeby wykluczyć jego halasowanie to musisz wyłączyć pompę sai, która działa na ssaniu. Musisz odłączyć wtyczkę od niej, dostęp od spodu, lub wyjąć przekaźnik. Nie wiem czy tam na grodzi jest jeszcze wtyczka od jej zasilania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, przem8 napisał:

Tam jest combi zawór, obok napinacza ale żeby wykluczyć jego halasowanie to musisz wyłączyć pompę sai, która działa na ssaniu. Musisz odłączyć wtyczkę od niej, dostęp od spodu, lub wyjąć przekaźnik. Nie wiem czy tam na grodzi jest jeszcze wtyczka od jej zasilania. 

oj ciezki temat dla mnie, ale dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.09.2019 o 20:30, przem8 napisał:

Nie słychać czasem brzęczenia combi zaworu? Odłącz sai i się dowiesz

a czy ten combi zawór moze raz brzęczeć a raz nie? bo dzis po nocy idealna cisza

Edytowane przez ziel12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...