Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ile to powinno wyjść?


Netheon77

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mechanik wymienił u mnie serwo + przewód serwa, umyl silnik, wymienił uszczelke pod pokrywa zaworów, wymiana złącza elastycznego (wydech), wymiana gumy na przegubie, oczyszczenie rurek odpowietrzajacych, wymiana krocca odpowietrzajacego silnik. Czy ktoś mógłby mi orientacyjnie napisać jakie kwoty 'za robotę' tego powinny wyjść? Dodam że części były brane osobno i wyszły 600 zł. Także pytam o samą robocizne mechanika.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie czaje to nie gadałeś z nim o cenie ? ja ze swoim ustalam zakres prac i koszty robocizny (mniej więcej), jak coś dochodzi więcej to z nim ustalam dodatkowo ile ma to wyjść.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, skubiszek napisał:

nie czaje to nie gadałeś z nim o cenie ? ja ze swoim ustalam zakres prac i koszty robocizny (mniej więcej), jak coś dochodzi więcej to z nim ustalam dodatkowo ile ma to wyjść.  

Nie wiedzieliśmy co tam jest nie tak, wiec na bieżąco jak diagnozował to robił aż było ok. i po prostu pytam na ile taką robotę można wycenić, bo z tego co się orientuje to nie są jakieś skomplikowane ani czasochłonne czynności, więc może ktoś orientacyjnie zna ceny przynajmniej niektóych z tych "zabiegów" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoje pytanie nie ma sensu, bo ceny różnią kolosalnie w zależności od regionu i mechanika.
Według mnie 300-500zł za taką robotę nie byłoby dziwne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym czasochłonne to bym się kłócił. Ostatnio zmieniałem uszczelkę pod deklem i samo czyszczenie zajęło mi 1,5h, bo jakiś debil wcześniej najebal tyle silikonu. Po drodze wyrobiony łeb śruby. Raczej więcej jak części nie zapłacisz :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Emejcz

Rozumiem, dlatego chodziło mi orientacyjnie, mechanik niby tak od dalszej rodziny więc myślę że takie minimum żeby nie był stratny po prostu, a region to Śląsk (okolice Sosnowca)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...