Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Żółty przekreślony kluczyk


EdoTensei

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od wczoraj mam nie wiem czy mały czy duży problem ponieważ przy odpaleniu auta pojawia mi się żółty przekreślony kluczyk i napis ''zündschloss defekt'' czyli - uszkodzona blokada zapłonu czy jakoś tak :D
Auto odpala normalnie nie ma z niczym problemu bynajmniej nie zauważyłem dziś patyczkami delikatnie wyczyściłem środek stacyjki bo było tam trochę brudu ale dalej jest błąd.
Mało tego jutro odprowadzam do lakiernika samochód i nie jestem w stanie jechać i podpiąć go do jakiegoś kompa u mechaniora.
Ktoś jakieś pomysły co to może być i czy mam powód żeby się marwić?

Już wiem chyba w czym jest problem stacyjka sama w sobie się już chyba przeżyła.
Kluczyk zapada się przy rozruchu i wraca tak jak powinien tylko że jest mega luźno osadzony w stacyjce raczej te zatrzaski które go trzymają już są na wykończeniu.
Moje pytanie ile kosztować będzie taka naprawa? Rozumiem że przy wymianie stacyjki nie jest potrzebne żadne kodowanie itp?

Edytowane przez EdoTensei
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby to była bateria to wyświetlał by się komunikat żeby wymienić baterie i wtedy pokazuje się kluczyk z baterią na komunikacie

Po podłączeniu kompa powinno się coś więcej wyjaśnić bo teraz to można gdybać, ale pewnie stacyjka do wymiany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...