Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?


wiktor1979

Rekomendowane odpowiedzi

dziękuję :)

są dwie teorie, że do mojego Ferodo FDB 1717 albo FDB 1323 :(

Edytowane przez laguna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie ,kończą mi się klocki z przodu ,miałem jeszcze ori audi i tarcze ferodo 320mm.Setup ok,myslałem nad wymianą na ferodo ds,ale na allegro znalazłem klocki ori audi w niezłej cenie,co o nich myslicie?

http://allegro.pl/klocki-hamulcowe-audi-a6-c6-a8-przod-4e0698151m-or-i5371696459.html

http://allegro.pl/klocki-hamulcowe-przod-audi-a6-c6-2-4-2-8-3-0-4-2-i5484303499.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję :)

są dwie teorie, że do mojego Ferodo FDB 1717 albo FDB 1323 :(

kto Ci powiedział że fdb1323?? To są klocki do b5. w B6 były fdb1717

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sklepie tak mówili, większość sklepów nie ma Ferodo niestety

nawet tak jest tutaj http://allegro.pl/klocki-hamulcowe-przod-audi-a4-a6-ferodo-i5426499028.html

wymiary wręcz identyczne co 1717 - trochę są grubsze, ale kształt identyczny

Edytowane przez laguna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:facepalm: Poszukaj na allegro i tych i tych a potem spójrz na ich uszy. Wtedy zobaczysz że różnią się i to sporo. Kumpel mój bez mojej wiedzy pojechał do IC i powiedział że chce klocki do b6. Dostał fdb1323 i do mnie dzwoni że to szajs bo piszcza strasznie. Zapytałem ile zapłacił i wiedziałem że dali mu od b5. Przeciętny sprzedawca tego nie wie :wink: Ja w większości dzięki wiedzy Dev`a wiem co sprzedawać żeby nie było lipy. jak chcesz mam fdb1717 :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to fajnie, tylko musiałbym mieć je na jutro, bo w poniedziałek rano jestem umówiony w warsztacie - dasz radę?

Jaka cena i FV na priv

to moje obecne klockiIMG_3716.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drodzy koledzy poszukuje dobrego zestawu na przod 288 tarcze plus klocki proszę o propozycje i wiadomość na priv pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drodzy koledzy poszukuje dobrego zestawu na przod 288 tarcze plus klocki proszę o propozycje i wiadomość na priv pozdrawiam

Oz plus ferodo.

Ale warto choć 312 założyć. A najlepiej 321.

Jak cos to 312 mam choc lepsze by byly 321.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja zalozylem sobie 312 z ori tarczami i kupilem klocki ms .efekt chamowanie do 0 z 200 tarcze pokrzywilo.dodam ze nie chamowalo to dobrze od samego poczatku.to juz lepsze byly moje 288 na ori

Edytowane przez szakal222
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DEV mam pytanie co do kompletu na przod 288 pacjent a4 b6 2.0 benzynka co polecisz/? mam na oku tarcze zimerman +klocki ferodo caly zestaw ferodo i ostatni zestaw tarcze ate i kloci trw proszę nie tylko DEV o opinie ale kolegow również pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamil8385 ja mam u siebie w s4 tarcze zimmermany przód + tył i klocki ferodo powiem Ci że sie sprawdzaja jedyny minus u mnie to ze piszcza delikatnie na dohamowaniu jak jade 5 km/h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja zalozylem sobie 312 z ori tarczami i kupilem klocki ms .efekt chamowanie do 0 z 200 tarcze pokrzywilo.dodam ze nie chamowalo to dobrze od samego poczatku.to juz lepsze byly moje 288 na ori

Co Ty pier...... za przeproszeniem, pewnie miałeś piasty krzywe albo prowadnice wywalone nie ma takiej opcji zeby 288 hamowalo gorzej niż 312 na nowych zestawach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytaj ze zrumieniem kolego .po chamowaniu z 200 pokrzywilo.wczesniej zero bic.klocki z tarczami sie zeszklily i d*pa.jednak porzadne klocki to podstawa .a co do prowadnic i calej reszty.jak robilem swap wszystko rozebralem w czesci pierwsze i nasmarowalem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy jest jakaś różnica między tarczami ferodo DDF320 a ferodo DDF1706?

Znalazłem te pierwsze, na allegro, za 88zł i nie wiem czy warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy jest jakaś różnica między tarczami ferodo DDF320 a ferodo DDF1706?

Znalazłem te pierwsze, na allegro, za 88zł i nie wiem czy warto.

88zł za szt rozumiem?

No ja zalozylem sobie 312 z ori tarczami i kupilem klocki ms .efekt chamowanie do 0 z 200 tarcze pokrzywilo.dodam ze nie chamowalo to dobrze od samego poczatku.to juz lepsze byly moje 288 na ori

klocki ms to armagedon :kwasny: Wiem że tanie ale oszczędzać na przednich klockach :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawosci zalozylem .60 zl nie majatek.tylko teraz tarcze musze do tozenia oddac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawosci zalozylem .60 zl nie majatek.tylko teraz tarcze musze do tozenia oddac

mówisz o ferodo?

podana cena 88zl oczywiście za sztukę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawosci zalozylem .60 zl nie majatek.tylko teraz tarcze musze do tozenia oddac

mówisz o ferodo?

podana cena 88zl oczywiście za sztukę

Tak. Muszę z ciekawości zajrzeć czym to się różni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To stare oznacznie i jakieś zapasy ktoś ma.teraz jest tylko ddf1706 :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...