Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?


wiktor1979

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

13 godzin temu, Wandej napisał:

To nie są tarcze do Twojego auta

tarcze do b7, parametry by sie zgadzały wiec co z nimi nie tak?

nie uśmiecha mi sie wyrzucic pieniądze na tarcze które pokrzywią mi sie po 4tys km.  te nawiercane to taki shit ze sie krzywią szybko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, JeJu napisał:

tarcze do b7, parametry by sie zgadzały wiec co z nimi nie tak?

nie uśmiecha mi sie wyrzucic pieniądze na tarcze które pokrzywią mi sie po 4tys km.  te nawiercane to taki shit ze sie krzywią szybko?

Nr tarcz z OZ do b6/7 to 100.1249.52 lub 1249.20.

Jakbyś chciał zakupić to pisz:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

załatwiłem ten czujnik zegarowy do pomiaru bicia tarcz. jak mi sie jutro uda to przemierze piasty a potem piaste i tarcze. miałem wymieniane łożyska kół z przodu i może drgania mam od piasty.  i zobacze co dalej. dzieki :) najwyżej odezwie się na priv w sprawie tarcz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

także jestem po pomiarach, udało mi sie to dzisiaj zrobić. tarcza wg. mnie ma jakies 0,2mm krzywizny, a piasta 0,1mm. także najpierw zaczne od wymiany piast bo to nie duży koszt. mam nadzieje że mi sie nowe łożyska nie rozlecą jak bede wyprasowywać piaste. stare tarcze 29mm przetocze i pojeżdze na tym troche. na zdj. widać że klocek źle brał tarcze na zewnątrz bardziej niż w środkowej częsci. 

20170815_152153.jpg

 

Edytowane przez JeJu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8/15/2017 o 23:12, JeJu napisał:

także jestem po pomiarach, udało mi sie to dzisiaj zrobić. tarcza wg. mnie ma jakies 0,2mm krzywizny, a piasta 0,1mm. także najpierw zaczne od wymiany piast bo to nie duży koszt. mam nadzieje że mi sie nowe łożyska nie rozlecą jak bede wyprasowywać piaste. stare tarcze 29mm przetocze i pojeżdze na tym troche. na zdj. widać że klocek źle brał tarcze na zewnątrz bardziej niż w środkowej częsci. 

20170815_152153.jpg

 

Ciężko będzie bez zniszczenia łożyska:kwasny: Dobrą tulejkę musisz znaleźć i na prasę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam męczy mnie ten temat strasznie jeżdżę audi od 2 lat po autostradach i zawsze mam ten sam problem bicie tarcz teraz to już jest przesada i strach jechać.. hamuje a tu kierownica lata i cała buda.. boję się że mogę łożyska zajechac. Powiedzcie mi jakie tracze podrzucić mojemu mechanikowi   czytałem o tych trw ale czy one dadzą radę? Może macie jakiś link do allegro gdzie mogę porównać ceny z sklepem w mojej miejscowości żeby nie przepłacic 

 

A więc audi a4 b6 02r 1.9 131ps 

Flega 16  opona 205/55 jeśli ma to znaczenie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Minerseth napisał:

Witam męczy mnie ten temat strasznie jeżdżę audi od 2 lat po autostradach i zawsze mam ten sam problem bicie tarcz teraz to już jest przesada i strach jechać.. hamuje a tu kierownica lata i cała buda.. boję się że mogę łożyska zajechac. Powiedzcie mi jakie tracze podrzucić mojemu mechanikowi   czytałem o tych trw ale czy one dadzą radę? Może macie jakiś link do allegro gdzie mogę porównać ceny z sklepem w mojej miejscowości żeby nie przepłacic 

 

A więc audi a4 b6 02r 1.9 131ps 

Flega 16  opona 205/55 jeśli ma to znaczenie 

Alu felga? jak tak to zawieź mu zestaw 320mm z b7 c6 i będzie znacznie lepiej + zapomnisz  o kłopotach:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia Tuesday, August 08, 2017 o 08:19, Dev napisał:

można to zrobić ale musisz podczas cynkowania pominąć miejsce styku tarczy z piastą 

Cześć DEV możesz mi powiedzieć czy te klocki będą pasowały do moich tarczy bo zamówiłem a teraz już sam nie wiem taką mam wlepke ?a takie zamówiłem klocki FDB1717 FDB1788 zamawiałem w sklepie Lewian20160402_080658-1161x2064.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, mayki1 napisał:

Cześć DEV możesz mi powiedzieć czy te klocki będą pasowały do moich tarczy bo zamówiłem a teraz już sam nie wiem taką mam wlepke ?a takie zamówiłem klocki FDB1717 FDB1788 zamawiałem w sklepie Lewian20160402_080658-1161x2064.jpg

FDB1717 i FDB1083

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Dev napisał:

FDB1717 i FDB1083

Dzięki za szybką odpowiedź 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mayki1 napisał:

Dzięki za szybką odpowiedź 

Dev jeszcze raz zapytam zadzwoniłem do tego sklepu co zamawiałem klocki i koleś powiedział że jeżeli zgadzaly się  kody z wlepki przy składaniu zamówienia to klocki muszą pasować nie ma h..ja ? kody się zgadzaly jak zamawiałem chodzi o klocki na tył   co o tym myślisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, mayki1 napisał:

Dev jeszcze raz zapytam zadzwoniłem do tego sklepu co zamawiałem klocki i koleś powiedział że jeżeli zgadzaly się  kody z wlepki przy składaniu zamówienia to klocki muszą pasować nie ma h..ja ? kody się zgadzaly jak zamawiałem chodzi o klocki na tył   co o tym myślisz? 

mają błąd w katalogu

FDB1083 będą właściwe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Dev napisał:

mają błąd w katalogu

FDB1083 będą właściwe

OK jeszcze raz dzięki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, wyzyk83 napisał:

przecież jedne i drugie pasują

Dzięki za info wyzyk83 mają darmowy zwrot w tym sklepie jak by co  jutro rozbiore tylne zaciski i przyloze nowe do starych 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...