Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?


wiktor1979

Rekomendowane odpowiedzi

za 350zł masz Ferodo sprawdzony, dobry i trwały zestaw

przykład:

TARCZE+KLOCKI FERODO VW PASSAT 97> ,AUDI A4, A6 (3059982246) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

a czy ten sprzedawca z allegro jest pewny??

jak wspomniałem za podobny zestaw w powszechnych sklepach moto. taki zestaw kosztuje kolo a niejednokrotnie ponad 500 pln

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kolego, TY chyba nabijasz sobie tutaj posty, cos mi sie wydaje :kwasny:

przeciez ten link wrzuciłem Ci juz na pierwszej stronie, a Ty na trzeciej pytasz sie czy jest pewny ... :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, TY chyba nabijasz sobie tutaj posty, cos mi sie wydaje :kwasny:

przeciez ten link wrzuciłem Ci juz na pierwszej stronie, a Ty na trzeciej pytasz sie czy jest pewny ... :facepalm:

nie nabijam postów, od tego jest forum by się pytać dlatego też chce się przekonać co do słuszności wyboru a mówiąc czy jest pewny to miałem na myśli sprzedawcę, gdyż nie chce dostać towaru zwracanego, czy leżakowanego, więc czasem jest lepiej wydać wiecej i kupić w pobliskim sklepie moto. mając wówczas pewność że wiem co kupiłem (już się nie raz o tym przekonałem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gośc ma towar z pierwszych rąk, wiec nie masz co sie martwic

---------- Post dopisany at 19:55 ---------- Poprzedni post napisany at 19:54 ----------

jezeli zdecydujesz sie na zakup u niego poproś aby zapodał Ci klocki FDB1717 zamiast FDB1323

i nie pytaj dlaczego, ok ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gośc ma towar z pierwszych rąk, wiec nie masz co sie martwic

---------- Post dopisany at 19:55 ---------- Poprzedni post napisany at 19:54 ----------

jezeli zdecydujesz sie na zakup u niego poproś aby zapodał Ci klocki FDB1717 zamiast FDB1323

i nie pytaj dlaczego, ok ?

hehe, ja własnie mam FDB 1717, i wiem dlaczego,.,

co do tego zestawu powyżej dziś kupiłem u siebie w mieście dla kumpla w inter teamie, po zniżkach za 302 zeta, klocki i tarcze, także od magicznego spokojnie można brać, pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gośc ma towar z pierwszych rąk, wiec nie masz co sie martwic

---------- Post dopisany at 19:55 ---------- Poprzedni post napisany at 19:54 ----------

jezeli zdecydujesz sie na zakup u niego poproś aby zapodał Ci klocki FDB1717 zamiast FDB1323

i nie pytaj dlaczego, ok ?

OK. choć nie ukrywam że nasuwa się pytanie dlaczego :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za duzo obowiazków i pracy

może uda mi sie w przyszlym tygodniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do tego zestawu powyżej dziś kupiłem u siebie w mieście dla kumpla w inter teamie, po zniżkach za 302 zeta, klocki i tarcze, także od magicznego spokojnie można brać, pozdr

Czyżbyś miał już coś dla mnie:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

devastation zmieniam z 288 na 312 jakie klocki podejdą FDB 1717 (takie mam teraz) czy jakieś inne może 1629

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie czy aby na pewno klocki FDB1717 będą pasowały do tarcz DDF1706? Z tego co widzę to wyst. one w zestawach z tarczami 320mm a nie 288. Natomiast wszystkie zestawy tarcz DDF1706 są z FDB1323. No i tak w ogóle to w czym klocki 1717 są lepsze od 1323?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem zestaw TRW cały komplet czekam na zmontowanie,z tego co widziałem po cenniku to górno-średnia półka.Ciekaw jestem docierania i różnicy w hamowaniu.

Kolego dev... heh :P ferodo DS Perfomance,chyba potrzebują odpowiedniego nagrzania do temp. roboczej.jak to wygląda z TRW??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FDSa nie trzeba grzac.

W stosunku do TRW to przepaść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FDSa nie trzeba grzac.

W stosunku do TRW to przepaść.

Czyli mam rozumieć że TRW nie hamują??.

Szukałem jakiegoś testu(rankingu)producentów tarcz i klocków.Nie mogę znaleźć(pewnie źle szukam) konkretnego porównania np.jakieś wykresy porównawcze skuteczności,ścierania,itp..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...