Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Podpięcie subwoofera


Fr0styyy.

Rekomendowane odpowiedzi

Odkąd kupiłem auto subwoofer mi nie gra, czasami jak otwierałem auto to było słychać jak wydaje jakieś bliżej nie zidentyfikowane dźwięki tzn. pierdzi, strzela, ale muzyki z niego nie ma.

 

VCDS nie pokazuje błędu a jak go odłączę to pokazuje, że jest przerwa w obwodzie. Tak samo przedni głośnik centralny pokazuje, że jest nie podłączony (bo nie jest, wystaje tylko przewód z kostką, biało niebieski chyba).

Mam MMI 3G+ chyba ze wszystkim, bo w VCDS pokazuje mi, że mam nawet Tuner TV, przez MMI też mogę w to wejść ale nie ma tam żadnego sygnału, może nie ma anteny, mniejsza z tym.

Co mogę zrobić? Który to jest wzmacniacz dźwiękowy, bo już nie wiem. Tam z lewej strony jest jedna puszka gdzie wpięte są światłowody i inne pierdy i pod nią jest jeszcze jedna, ale to chyba tylko zasilanie, bo idą do niej grube przewody, aczkolwiek do samego wzmacniacza też idzie gruby przewód, ale idzie on gdzieś do przodu do auta a nie widzi mi się gonić za kablem i w ciemno wszystko rozbierać.

 

Jakieś sugestie? Złe kodowanie? Mam ASS 10 głośników.

 

EDIT: dodam, że podpinałem też inny subwoofer i efekt ten sam - brak dźwięku i błędu przerwa w obwodzie, testu też nie przechodzi VCDSem tzn. nie wydaje dźwięków.

Edytowane przez Fr0styyy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...