Nowicjusz - wątek powitalny

Hugo

Witam serdecznie w klubie :a4fan: Mam nadzieję, że znajdziesz informacje jakich szukasz i forum będzie pomocne. Pozdrawiam :hi:

• Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• Cuber

• PABLO

• wrclaguna

• Wihajster

19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witam

Zarejestrowałem się żeby poszerzyć wiedzę o samochodzie który zamierzam kupić. Poszukuję również osoby z okolicy która pomoże mi w sprawdzeniu auta przed zakupem.

,,,

Witam wszystkim forumowiczów *fanatyków* AUDI :thumbup1: Od miesiąca jestem posiadaczem A4 B7 i mam nadzieję, że w razie potrzeby znajdę tutaj pomoc ;) jak i sam pomogę o ile będę znał rozwiązanie problemu.

,,,

Przykaz jest żeby powitać wszystkich a więc Witam wszystkich zgromadzonych. :kox:Miłośników, zapaleńców i oczywiście Januszy majsterkowania :)

Mam na imię Daniel i prezentuje legendę POLSKIEJ WSI mianowicie 1.9TDI A4 B5 98r. po pierwszym Liftingu od 2007 w kraju i jednym podworku.  Chętnie podzielę się zgromadzona wiedzą i takie tam bla bla bla :facepalm: Trochę pobawilem się z silnikiem AFN głównie z ciekawości bo zawsze benzyna i gazozu.  Na pierwszy ogień poszły zacinajace sie kierowniczki turbiny a to przetarty wąż intercoolera... Egr wymontowany:banan: a niech ma... lepiej mu będzie bez. :) Tarcze przód i klocki FERODO (288mm) klocki tył TRW. Regenerowalem zaciski tył wraz z jarzmem, osłona, gumeczkami i przy okazji wymieniły się łożyska a tarcze się przetoczyly u znajomego. :)

To tyle jak na razie, było tego więcej ale nie rozpisuje się bo może nikt nawet nie doczyta do tego momentu.

Pozdrawiam serdecznie i jeśli ktoś coś to zapraszam na priv.. Hej :wink:

IMG_20191004_113720.jpg

15701858291437437445175225812096.jpg

,,,

witam wszystkich miłośników audi....jestem posiadaczem audi a6 c7 rok produkcji 2015...przebieg 75 tys...silnik 2.0.tdi..190km.. oznaczenie CNHA..skrzynia manual..2x s-line...proszę  o pomoc osoby posiadające ten sam silnik 2.0tdi CNHA...czy na zimnym silniku mają świerczenie w okolicach paska osprzetu...jest to świerczenie pompy olejowej..serwis deklaruje że ten model tak ma..proszę o wypowiedż

20190414_192548.jpg

20190414_192505.jpg

20190414_192528.jpg

,,,

Witam jestem nowym użytkownikiem forum i posiadam audi a4 b5 Avant 1.8t ajl i pierwsze pytanko czy wie może ktoś jaki koc na turbo do tego autka mugł bym założyć???