Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Światła krótkie - H4/H7, wymiana na LEDy ze zwykłej żarnikowej żarówki


Rampage

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Czy istnieje możliwość zakupienia LEDów H4 do soczewki, gdzie obecnie mam zwykłe żarnikowe? Obecnie jest jesień i niestety niewiele widzę przy żarnikowych żarówkach. Czy można zakupić LEDy, które dadzą mi lepsze oświetlenie przy standardowym napięciu?

Z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Rampage napisał:

Witam

Czy istnieje możliwość zakupienia LEDów H4 do soczewki, gdzie obecnie mam zwykłe żarnikowe? Obecnie jest jesień i niestety niewiele widzę przy żarnikowych żarówkach. Czy można zakupić LEDy, które dadzą mi lepsze oświetlenie przy standardowym napięciu?

Z góry dzięki za pomoc.

Kupić oczywiście możesz, ale przy ledzie szczególnie tańszym widoczność będzie gorsza i będziesz dodatkowo oślepiał innych. Poza tym jest to oczywiście niezgodne z prawem i przy kontroli może polecieć dowód no i może być problem z przeglądem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak słabo świeci to może wina odbłysników, ale moim zdaniem warto zainwestować w żarówki premium, Ring Xenon Ultima np, absolutnie nie kupuj żarówek z niebieską bańką, w ogóle nie ma widoczności w okresie jesiennym, a jak chcesz mieć fajny efekt, to Bosma Laser Blue, sam byłem w szoku, bo zarówki świecą na ciemny zielony, tylko dla policji się nie podobają, sam nie wiem dlaczego, robione w europie i mają homologacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat podobny, proponuję przeczytać i wyciągnąć wnioski. 

Jeśli słabo świeci, to:

1) - sprawdź ustawienie świateł

2) - sprawdź stan reflektorów (odbłyśników, szyb reflektorów, soczewek) 

3) - sprawdź stan instalacji elektrycznej

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...